Vršovické derby začal legendární Lála a rozhodl jeden gól. Slavia tak odsunula Spartu

Čerstvě 80letý Jan Lála otevřel slavnostním výkopem ligový zápas s Bohemians 1905. Na konci duelu se radovali také Sešívaní.
Bylo to ale nejtěsnějším rozdílem, 1:0. Jediný gól duelu vsítil ve 37. minutě Jaromír Zmrhal.
Červenobílí vyhráli v lize počtvrté za sebou a vrátili se zpět do čela tabulky. Spartu v něm nechali jen čtyřiadvacet hodin.
Klokani nad Slavií v nejvyšší soutěži už osmkrát v řadě nezvítězili a po druhé porážce po sobě jsou sedmí.
"Vítězství si hrozně ceníme, protože to byl hrozně náročný zápas. Bohemka nás celoplošně napadala a měla výborný pohyb. Je to vydřený zápas. Hrozně nám pomohlo, že jsme hráli před našimi fanoušky, hráče se snažili podpořit a atmosféra byla skvělá," chválil si trenér domácích Jindřich Trpišovský.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
23. 9. 2018 21:01
Prohlédněte si snímky z nedělního zápasu 9. ligového kola, v němž slávisté porazili Bohemians 1905 1:0.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy