Šestnáct rozhněvaných mužů. Křetínský přijel o pár minut pozdě, z auta vyskočil na přechodu

Dušan Svoboda vítá Daniela Křetinského.
Nejmocnější muži české ligové scény se sešli, aby domluvili reakci na možnou kandidaturu Romana Berbra do vedení FAČR.
Tomáš Paclík, majitel Viktorie Plzeň, však kandidovat do čela fotbalu nehodlá.
Svou kandidaturu vyloučil i předseda Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda. ten na jednání přišel ve společnosti Adolfa Šádka (vlevo), generálního ředitele Viktorie Plzeň.
Za nešťastnou považuje situaci příbramský boss Jaroslav Starka, ...
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
10. 5. 2017 14:47
Nejmocnější muži českých ligových klubů se sešli v centru Prahy, aby sjednotili svůj postoj k valné hromadě, která má na začátku června rozhodnout o novém vedení českého fotbalu. Dorazil i boss Sparty Daniel Křetínský - s mírným zpožděním vyskočil ze svého vozu na přechodu pro chodce.
 

Právě se děje

před 28 minutami

Filmy z přehlídky Tady Vary vidělo přes 36 tisíc diváků

Přehlídku filmů Tady Vary, kterou v termínu zrušeného karlovarského festivalu uspořádali jeho pořadatelé, navštívilo 36 645 diváků. Loni bylo na devítidenní akci prodáno 139 271 vstupenek. Letošní přehlídka, která kvůli koronaviru nahradila tradiční festival s účastí zahraničních tvůrců, se uskutečnila v 96 kinech a zahrnovala 16 titulů, s nimiž se původně počítalo pro festival. Na podzim pořadatelé plánují uspořádat nesoutěžní přehlídku v Karlových Varech. Příští řádný ročník festivalu by se pak měl uskutečnit 2. až 10. července 2021. Největším divácký zájem na akci Tady Vary provázel domácího zástupce v přehlídce, hudební dokument režiséra Šimona Šafránka Meky, věnovaný zpěváku a muzikantovi Miroslavu Žbirkovi.

Zdroj: ČTK
Další zprávy