Ruce si podat nesmí, kopat do sebe ano, diví se Vízek. Start ligy ale legendy vítají

Jaroslav Pešta Jaroslav Pešta
13. 5. 2020 18:31
V sobotu 23. května se zase v Česku vrátí na scénu ligový fotbal. Pokračovat by měl včetně nadstavby a baráže až do července. Co si o rozhodnutí grémia Ligové fotbalové asociace myslí tuzemské fotbalové legendy?

Antonín Panenka, mistr Evropy z roku 1976, legenda Bohemians

TK, Klub ligových kanonýrů: Antonín Panenka
TK, Klub ligových kanonýrů: Antonín Panenka | Foto: Milan Kammermayer

Krátké léto nevadí, přestávka byla teď

"Snad se liga v předpokládané podobě dohraje, ale určité riziko existuje, stoprocentní jistota chybí. Koronavirus stále hrozí a může některé mužstvo poslat do karantény třeba už po druhém či třetím kole. Proto také v některých zemích kvůli této obavě udělaly za tímto ročníkem už tečku. Naopak krátká letní přestávka by neměla vadit, vždyť teď poslední dva měsíce si ji všichni užili víc než dost."

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Praze začíná výluka na trase metra C mezi stanicemi Pražského povstání a Hlavní nádraží

Dnes začíná výluka na trase metra C mezi stanicemi Pražského povstání a Hlavní nádraží, výluka potrvá do neděle 12. července. Důvodem je výměna dřevěných pražců mezi stanicemi I. P. Pavlova a Muzeum za betonové. Místo metra budou jezdit náhradní autobusy. 

Přes den budou v době výluky jezdit autobusy XC na trase mezi stanicemi Pražského povstání a Hlavní nádraží s intervalem jedné až dvou minut. Uzavřen bude také přestup mezi linkami C a A na Muzeu. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy