Provokatér Malinský, pokus o napadení Jílka a sparťanský smutek. Tak Letná padla

Sparta odstartovala jarní část domácí porážkou. Podívejte se na zajímavé momenty jejího zápasu s Libercem.
Velké zklamání na Letné. Sparta navázala na nepřesvědčivé výkony z přípravy a prezentovala se před domácím publikem velmi nejistě. Na snímku smutní Plavšič a Trávník.
To Kamso Mara s Filipem Nguyenem mohli slavit. Liberec n Letné bodoval po osmi po sobě jdoucích porážkách. A dokonce za tři body.
Křičelo se "Jílek ven" a jeden z fanoušků dokonce v závěru utkání přiběhl k lavičce a pokusil se domácího kouče napadnout.
"Je to nepříjemné pro každého trenéra, ale diváci nejsou hloupí. Vidí, jestli do toho dáte sto procent, nebo ne. Málokdo si představuje, že tady předvedeme takový výkon, jako teď," krčil rameny Václav Jílek
Foto: Milan Kammermayer
Sparta odstartovala jarní část domácí porážkou. Podívejte se na zajímavé momenty jejího zápasu s Libercem.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 47 minutami

Provoz na dálnici D1 přerušila na 169. kilometru nehoda kamionu, tvoří se dlouhé kolony

Provoz na 169. kilometru dálnice D1 u Domašova na Brněnsku je kvůli nehodě kamionu z pondělního večera stále přerušený. Kamiony ve směru na Brno stojí od 161. kilometru. Průjezdný není ani směr na Prahu, kde byla po ránu kolona zhruba 12 kilometrů dlouhá. Policisté provoz odklání mezi exity 168 a 178. Na objízdných trasách, které vedou po silnici II/602, se nyní v ranní špičce tvoří kolony a řidiči se musí připravit na zdržení, řekl policejní mluvčí Pavel Šváb. Policie rovněž kolem 8:00 na svém twitteru uvedla, že se uklízí vysypaný náklad a následně bude nutné opravit poničené dopravní značení a betonová dělící svodidla.

Bulharský kamion se převrátil v pondělí okolo 19:15 v zúženém úseku. Zcela tak zablokoval oba směry D1. Při nehodě nikdo neutrpěl vážnější zranění, řekl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

V kamionu byly krabice s pivem, které bylo potřeba přeložit do jiného vozu. "V průběhu noci se podařilo vyprostit havarovaný kamion. Nyní probíhá úklid vozovky. Objízdná trasa je přetížená, v ranní špičce je na ní velké riziko tvorby kolon," sdělila policie dnes ráno na twitteru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy