Provokatér Malinský, pokus o napadení Jílka a sparťanský smutek. Tak Letná padla

Sparta odstartovala jarní část domácí porážkou. Podívejte se na zajímavé momenty jejího zápasu s Libercem.
Velké zklamání na Letné. Sparta navázala na nepřesvědčivé výkony z přípravy a prezentovala se před domácím publikem velmi nejistě. Na snímku smutní Plavšič a Trávník.
To Kamso Mara s Filipem Nguyenem mohli slavit. Liberec n Letné bodoval po osmi po sobě jdoucích porážkách. A dokonce za tři body.
Křičelo se "Jílek ven" a jeden z fanoušků dokonce v závěru utkání přiběhl k lavičce a pokusil se domácího kouče napadnout.
"Je to nepříjemné pro každého trenéra, ale diváci nejsou hloupí. Vidí, jestli do toho dáte sto procent, nebo ne. Málokdo si představuje, že tady předvedeme takový výkon, jako teď," krčil rameny Václav Jílek
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
15. 2. 2020 23:46
Sparta odstartovala jarní část domácí porážkou. Podívejte se na zajímavé momenty jejího zápasu s Libercem.
 

Právě se děje

před 32 minutami

Korea a KLDR znovu obnovily přerušené "horké linky"

Soul a Pchjongjang obnovily "horké linky", přerušené před rokem. Oznámily to dnes tiskové agentury s odvoláním na komuniké z kanceláře jihokorejského prezidenta Mun Če-ina. Obnovení komunikačních kanálů od dnešního rána ohlásila také Severní Korea.

Severní Korea loni v červnu veškeré oficiální vojenské a politické komunikační kanály přerušila, což vysvětlila jako reakci na činnost jihokorejských aktivistů, kteří na sever posílali letáky kritizující severokorejského vůdce Kim Čong-una za porušování lidských práv a za jaderný zbrojní program.

Pchjongjang tehdy oznámil, že se svým jižním sousedem přeruší komunikační spojení, a následně zničil styčný úřad obou korejských států v pohraničním městě Kesong na území KLDR. Ten byl ustanoven před třemi lety a byl považován za první krok ke zřízení velvyslanectví a k těsnější spolupráci obou korejských států.

Zdroj: ČTK
Další zprávy