Provokatér Malinský, pokus o napadení Jílka a sparťanský smutek. Tak Letná padla

Sparta odstartovala jarní část domácí porážkou. Podívejte se na zajímavé momenty jejího zápasu s Libercem.
Velké zklamání na Letné. Sparta navázala na nepřesvědčivé výkony z přípravy a prezentovala se před domácím publikem velmi nejistě. Na snímku smutní Plavšič a Trávník.
To Kamso Mara s Filipem Nguyenem mohli slavit. Liberec n Letné bodoval po osmi po sobě jdoucích porážkách. A dokonce za tři body.
Křičelo se "Jílek ven" a jeden z fanoušků dokonce v závěru utkání přiběhl k lavičce a pokusil se domácího kouče napadnout.
"Je to nepříjemné pro každého trenéra, ale diváci nejsou hloupí. Vidí, jestli do toho dáte sto procent, nebo ne. Málokdo si představuje, že tady předvedeme takový výkon, jako teď," krčil rameny Václav Jílek
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
15. 2. 2020 23:46
Sparta odstartovala jarní část domácí porážkou. Podívejte se na zajímavé momenty jejího zápasu s Libercem.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Průzkum: Půlce řemeslníků ubylo zakázek, pomoc státu jim nestačí

Každý druhý řemeslník v době epidemie koronaviru v Česku pociťuje nedostatek zakázek, více než třetina přitom nemá úspory vůbec žádné, nebo pouze na jeden měsíc. Pomoc od státu není dostatečná podle 64 procent oslovených řemeslníků. Vyplývá to v průzkumu portálu NejŘemeslníci.cz, jehož se zúčastnilo 532 řemeslnných subjektů. Portál dnes o výsledcích průzkumu informoval ČTK.

Plně nebo částečně může i v době epidemie koronaviru a vládních opatření proti šíření nákazy pracovat 93 procent řemeslníků. Nedostatek zakázek, který pociťuje 49 procent, víc než polovina řemeslníků připisuje obavám zákazníků o zdraví, případně omezením daným vládou. Zákazníci zakázky spíš ruší, menší část je odkládá na později. Téměř polovina dotázaných vnímá jako hlavní problém nedostatek nových zakázek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy