Proč Frýdek na Letné asi zůstane, jak zní Deliho tajná smluvní klauzule a které hvězdě zatrhli Leeds

Martin Frýdek
Přestává být tajemstvím, že v kabině pražské Sparty to pění. A italský trenér Andrea Stramaccioni řekl otevřeně, že nyní počítá se zužováním kádru, neboť právě i jeho přespočetná šíře vytváří v týmu nadměrnou nervozitu.
Po roztržce s trenérem požádal koncem minulého týdne o možnost odchodu ze Sparty Martin Frýdek. Jenže situace se vyvíjí. A aktuálně se zdroje shodnou, že několikanásobný reprezentant Letnou spíše neopustí. Proč?
Důvod je celkem nasnadě. Uzávěrka mezinárodních přestupů do většiny zemí přijde už ve čtvrtek. A tak rychle se asi odpovídající angažmá pro Frýdka najít nepodaří. Než aby šel zbytečně někam do II. bundesligy, kloní se prý momentálně i hráč, který už výrazně vychladl, k variantě spíše ve Spartě setrvat.
Jenže zdaleka nejden jen o Frýdka. Ví se, že na "černé listině" se ve Spartě ocitli i Lukáš Vácha s Václavem Kadlecem. Ovšem Ondřej Kasík, ředitel sparťanské komunikace, má k celé záležitosti nyní jen obecný komentář: "Už před několika dny jsme avizovali, že dojde ke zužování našeho kádru. Ovšem s tím spojené procesy, které nyní probíhají, v tuto chvíli komentovat nebudeme."
Foto: ČTK
Luděk Mádl Luděk Mádl
30. 8. 2017 6:11
Nejčerstvější informace o vrcholícím přestupovém šílenství ve Spartě, Slavii i Viktorii Plzeň
 

Právě se děje

před 43 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy