Proč Frýdek na Letné asi zůstane, jak zní Deliho tajná smluvní klauzule a které hvězdě zatrhli Leeds

Martin Frýdek
Přestává být tajemstvím, že v kabině pražské Sparty to pění. A italský trenér Andrea Stramaccioni řekl otevřeně, že nyní počítá se zužováním kádru, neboť právě i jeho přespočetná šíře vytváří v týmu nadměrnou nervozitu.
Po roztržce s trenérem požádal koncem minulého týdne o možnost odchodu ze Sparty Martin Frýdek. Jenže situace se vyvíjí. A aktuálně se zdroje shodnou, že několikanásobný reprezentant Letnou spíše neopustí. Proč?
Důvod je celkem nasnadě. Uzávěrka mezinárodních přestupů do většiny zemí přijde už ve čtvrtek. A tak rychle se asi odpovídající angažmá pro Frýdka najít nepodaří. Než aby šel zbytečně někam do II. bundesligy, kloní se prý momentálně i hráč, který už výrazně vychladl, k variantě spíše ve Spartě setrvat.
Jenže zdaleka nejden jen o Frýdka. Ví se, že na "černé listině" se ve Spartě ocitli i Lukáš Vácha s Václavem Kadlecem. Ovšem Ondřej Kasík, ředitel sparťanské komunikace, má k celé záležitosti nyní jen obecný komentář: "Už před několika dny jsme avizovali, že dojde ke zužování našeho kádru. Ovšem s tím spojené procesy, které nyní probíhají, v tuto chvíli komentovat nebudeme."
Foto: ČTK
Luděk Mádl Luděk Mádl
30. 8. 2017 6:11
Nejčerstvější informace o vrcholícím přestupovém šílenství ve Spartě, Slavii i Viktorii Plzeň
 

Právě se děje

před 18 minutami

Summit NATO vyjádří Česku solidaritu ve sporu s Ruskem, řekl ministr Kulhánek

Lídři zemí Severoatlantické aliance na pondělním summitu v Bruselu vyjádří solidaritu České republice v diplomatické při s Ruskem, kterou vyvolala kauza Vrbětice. Českým novinářům to před odpoledním jednáním řekl ministr zahraničí Jakub Kulhánek. Společná reakce na agresivní chování Moskvy ke spojeneckým i partnerským zemím bude jedním z důležitých témat dnešní schůzky aliančních prezidentů a premiérů.

Státy NATO již Česku vyslovily podporu krátce po dubnovém zveřejnění závěrů českých tajných služeb o účasti ruské vojenské rozvědky GRU na výbuchu muničního skladu ve Vrběticích v roce 2014. Nyní se podle Kulhánka k útoku a následné diplomatické roztržce vyjádří i političtí vůdci spojeneckých zemí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy