Jak utrápit mistra. Tak Zlín školil Plzeň rychlými brejky

Podívejte se v galerii na momenty z utkání fotbalové ligy, v němž Plzeň překvapivě nestačila na Zlín.
Trenér Roman Pivarník udělal před úterní odvetou play off Ligy mistrů v sestavě hned několik změn.
Jednou z nich bylo zařazení krajního obránce Radima Řezníka do základní jedenáctky. Z ní naopak vypadla řada opor, mezi nimi i David Limberský.
Na hrotu pak Michala Ďuriše zastoupil Michael Krmenčík, který dosud plnil spíše roli žolíka. Tentokrát se však gólově neprosadil.
Dalším hráčem, který dostal při rotaci kádru prostor, byl Milan Petržela. Jeho dravé průniky ale už nejsou tak nebezpečné jako dříve.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
20. 8. 2016 22:37
Úřadující mistr Viktoria Plzeň neoplývá v nové sezoně žádnou herní pohodou. Další důkaz o tom vystavili fotbalisté Zlína, kteří v Plzni vytasili rychlé brejky a zvítězili 2:0. Podívejte se v galerii na momenty zápasu 4. kola české ligy!
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy