Pozdvižení v Příbrami. Ligista dostal v generálce na jaro čtyři góly od Táborska

2. 2. 2019 17:43
Fotbalisté Příbrami v posledním přípravném utkání před startem jarní části první ligy utrpěli debakl 1:4 s druholigovým Táborskem.
Trenér Csaplár má před jarem o čem přemýšlet
Trenér Csaplár má před jarem o čem přemýšlet | Foto: Milan Kammermayer

Generálku naopak zvládla Dukla, která si v duelu prvoligových soupeřů ze spodku tabulky poradila 2:1 s Bohemians 1905.

Příbram se sice na umělé trávě ve Voticích ujala vedení zásluhou Voltra, soupeř se však díky dvěma Frýdkovým slepeným brankám ještě v prvním poločase ujal vedení. Po přestávce se rychle po sobě trefil Tou Tou a středočeský celek zakončil zimní přípravu sérii tří porážek. Navíc podruhé během ní inkasoval čtyři góly.

Souboj prvoligových celků, které na jaře čeká boj o záchranu, zvládla Dukla. O vítězství posledního celku tabulky na Julisce rozhodli Holík s Doumbiou, za hosty v závěru snížil Le Tuan. Zlín remizoval 0:0 s Kazaní, Slovácko porazilo 2:0 Kursk a Mladá Boleslav rozstřílela 5:0 divizní Benátky nad Jizerou.

Přípravná fotbalová utkání:

Příbram - Táborsko 1:4 (1:2)

Branky: 10. Voltr - 32. a 34. Frýdek, 52. a 54. Toutou.

Sestava Příbrami: Kočí - Nový, Kodr (46. Nitrianský), Tregler, Mingazov (46. Průcha), Skácel - Kilián, Rezek, Katidis, Fantiš - Voltr. Trenér: Csaplár.

Slovácko - Kursk 2:0 (1:0)

Branky: 14. Kalabiška, 64. Rezek.

Sestava Slovácka: Trmal - Juroška (62. Šimko), Hofmann, Kadlec, Divíšek (62. Reinberk) - Janošek (58. Rezek), Daníček, Havlík (70. Hellebrand), Navrátil (77. Sadílek) - Diviš, (62. Kubala), Kalabiška. Trenér: Svědík.

Dukla Praha - Bohemians 1905 2:1 (1:0)

Branky: 21. Holík, 74. Doumbia - 84. Le Tuan.

Dukla - I. poločas: Rada - Kozma, Bezpalec, Ostojič - Souček, Koval, Hanousek, Miloševič - Holík, Djuranovič, Tetour. II. poločas: Hruška - Kozma, Raspopovič, Ostojič - Douděra, Hanousek, Dancák, Doumbia - Podaný, Djuranovič, Souček. Trenér: Skuhravý.

Bohemians 1905 - I. poločas: Fryšták - Dostál, Krch, Václavík, Bartek - Nečas, Jindřišek, Ljovin, Vaníček - F. Hašek, Koubek. II. poločas: Valeš - Dostál, Krch, Václavík (62. Buneš), Bartek - Nečas, Ljovin, Jindřišek, Vaníček - Le Tuan - Koubek (70. Osmančík). Trenér: M. Hašek.

Fastav Zlín - Rubin Kazaň 0:0

Sestava Zlína: Dostál (54. Rakovan) - Gajič (46. Hnaníček), Buchta, Bačo (80. Cedidla) - Matejov (46. Hronek), Jiráček, Podio, Holík, Džafič - Poznar, Vyhnal (59. Železník). Trenér: Pivarník.

Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 5:0 (3:0)

Branky: 60. a 74. Přikryl, 3. Ladra, 23. Ewerton, 25. Pech.

Ml. Boleslav - I. poločas: Šeda - Křapka, Tatajev, Chaluš, Fulnek - Hubínek - Pech, Provazník, Matějovský, Ewerton - Ladra. II. poločas: Stejskal - Hašek, Hájek, Šušnjar, Klíma - Takács - Tvaroh, Mašek, Přikryl, Novák - Komličenko. Trenér: Weber.