Pohodová neděle v Plzni. Viktoria si pohrála se Zbrojovkou, fanoušci tvořili chorea

Podívejte se na fotografie ze zápasu Plzeň vs. Brno.
A vyhráli 2:0. Takhle vypadala jejich radost po druhé trefě, kterou zařídil přesnou hlavičkou střídající Michal Ďuriš (vlevo).
První branku Viktorie dal v prvním poločase její momentální útočník číslo 1 Michael Krmenčík.
Už před zápasem byla sláva...
Hlavní funkcionáři západočeského týmu předali Milanu Petrželovi a Davidu Limberskému památeční dresy za 300 ligových startů.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
27. 11. 2016 23:57
Podívejte se na fotografie z ligového utkání mezi Viktorií Plzeň a Zbrojovkou Brno.
 

Právě se děje

před 33 minutami

EU vyzvala USA, ať přehodnotí ukončení spolupráce s WHO

Evropská unie vyzvala Spojené státy, aby přehodnotily své rozhodnutí skončit spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Krok oznámil na páteční tiskové konferenci americký prezident Donald Trump a konstatoval přitom, že WHO je pod vlivem Číny.

Na USA se v sobotu obrátila předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová a šéf unijní diplomacie Josep Borrell, uvedla agentura AFP. "WHO musí být nadále schopna řídit mezinárodní reakci na pandemie, tu nynější i ty budoucí. Z tohoto důvodu je účast všech nezbytná a nutná," uvedli ve společném prohlášení.

Trump při pátečním oznámení uvedl, že Spojené státy své prostředky původně určené této organizaci věnují na jiné globální zdravotnické účely. Loni USA pokryly zhruba 20 procent rozpočtu WHO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy