Vrbova euforie i smutné oči sešívaných. Tak Viktoria odstavila z boje o titul Slavii

Pavel Vrba a jeho euforie po brance Dana Koláře.
Euforie v plzeňském kotli, kapitán Slavie Milan Škoda zavrtává oči do trávníku. Tak skončil nedělní šlágr mezi Plzní a Slavií.
Plzeňští fotbalisté si na konci zápasu zaslouženě užívali děkovačku. Po 13. kole vedou ligu před druhou Olomoucí právě o 13 bodů.
V neděli se o jejich třináctou výhru sezony zasloužil Daniel Kolář, který se trefil povedenou střelou v 79. minutě.
Jan Laštůvka při této ráně podle všeho neměl úplně čisté svědomí.
Foto: Milan Kammermayer
Podívejte se ve fotogalerii na snímky z nedělního šlágru podzimní části HET ligy mezi Plzní a Slavií.
 

Právě se děje

před 7 minutami

Rusko bude mít brzy u hranic s Ukrajinou přes 120 tisíc vojáků, tvrdí ministr

Rusko bude mít brzy u hranic s Ukrajinou více než 120 tisíc vojáků, řekl ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kuleba. Podle šéfa ukrajinské diplomacie jsou v současné vypjaté situaci zapotřebí nové sankce proti konkrétním sektorům ruského hospodářství. V pondělí na jednání se svými protějšky z Evropské unie prý nicméně ukrajinský ministr necítil, že by evropské země měly v tuto chvíli "chuť" uvalit na Rusko další ekonomické postihy.

"Ruští vojáci stále přiházejí do blízkosti našich hranic," prohlásil v úterý Kuleba na tiskové konferenci. "Během týdne čekáme, že celkové síly dosáhnou přes 120 tisíc vojáků," dodal s tím, že to neznamená, že se na tomto počtu navyšování ruských sil v oblasti zastaví. Kyjev podle Kuleby nechce válku ani další stupňování napětí, nelze však říci, jaké další kroky podnikne Moskva.

Zdroj: ČTK
Další zprávy