Vylezl z vězení v zeleném tílku? Začne ten pravý výslech až doma? Internet se baví na Peltův účet

Sport Sport
7. 6. 2017 19:13
Reakce sociálních sítí na sebe nenechaly dlouho čekat. O tom, zda Miroslav Pelta opustil vyšetřovací vazbu v zeleném tílku se asi už nedozvíme.
Miroslav Pelta bude mít asi doma co vysvětlovat.
Miroslav Pelta bude mít asi doma co vysvětlovat. | Foto: ČTK

Praha - Bývalý předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta se po více než měsíci dostal na svobodu. Z brněnské vazební věznice byl propuštěn v odpoledních hodinách.

Reakce sociálních sítí na sebe nenechaly dlouho čekat. 

O tom, co měl dnes už bývalý předseda při propuštění na sobě, se asi už asi nedozvíme, protože Pelta opustil vězení zadním vchodem. 

Inspiroval se Pelta Jiřím Kajínkem a oblékl přiléhavé zelené tílko? To se už nedozvíme, ale takto by to mohlo vypadat.

Během května, kdy Pelta seděl ve vazební věznici, vyšlo na povrch, že boss jabloneckého klubu udržoval milenecký poměr s náměstkyní Simonou Kratochvílovou. Tedy ženou, která byla společně s Peltou vyšetřovaná ve vazbě.

Pelta už má tedy za sebou několik policejních výslechů. Nyní ho čeká vysvětlování u manželky Simony.

 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy