Nástup do Sparty? Právě mi volal Křetínský, vydržte pět minut, opáčil Vrba

Sport Sport
20. 5. 2019 9:50
Fotbalová Sparta stále nenašla nástupce Zdeňka Ščasného v roli trenéra A týmu. Legraci si z toho udělal i plzeňský kouč Pavel Vrba, který má údajně být jedním z nejžhavějších kandidátů na uvolněný post, který dočasně zastává Michal Horňák.
Pavel Vrba
Pavel Vrba | Foto: Reuters

Téma Vrbova nástupu do Sparty se řešilo i na tiskové konferenci po nedělním zápase Plzně v Liberci, který Viktoria vyhrála 2:0. Plzeňský lodivod dostal otázku, zdali bude koučem Západočechů i v příští sezoně.

A reagoval na ni pozoruhodnou hereckou etudou, při níž předstíral, že přijímá telefonický hovor od šéfa Letenských Daniela Křetínského, jehož žádá, aby zavolal "za pět minut," protože má právě tiskovku. 

Poté položí telefon a při následném zopakování otázky pak novináři s ledovým klidem odpověděl, že ohledně své budoucnosti v Plzni bude vědět právě za zmiňovaných pět minut.

Podívejte se na celou scénku v záznamu televize O2:

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy