Dane, sorry. Topolánek se tetelil z výhry Baníku, Slávisté si zoufají. Tak sítě hodnotí ligové kolo

František Typovský František Typovský
30. 4. 2018 12:06
Dvě ztráty pražských S přinesl ligový víkend. Jak o remíze Slavie se Slováckem, tak o prohře Sparty na Baníku se na sociálních sítích dlouho mluvilo.

Křetínského charita

Na novodobého Robina Hooda si zahráli sparťané, kteří podlehli Baníku, a výrazně tak zvýšili šance baníkovců na záchranu. 

 

Právě se děje

před 34 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy