"Nechutná" Sparta je jako TOP 09, výhru Sigmy slavili fandové striptýzem. Sítě řeší fotbalovou ligu

František Typovský František Typovský
14. 5. 2018 11:04
Sparta konečně vyhrála venku a Plzeň zdramatizovala remízou se Slováckem boj o titul. To byly největší události víkendových zápasů HET ligy. Duely hodnotili také uživatelé na sociálních sítích, podívejte se na jejich reakce.

"Nechutná" Sparta

Sparťané po dlouhé době vyhráli venku. Konkrétně 1:0 v Jihlavě. Vítěznou trefu obstaral z dálky Guélor Kanga. Výkonem ale Sparta rozhodně nepřesvědčila. Uživatelé na Twitteru místy označovali výkon Letenských i ostřejšími výrazy…

 

Právě se děje

před 14 minutami

Summit NATO vyjádří Česku solidaritu ve sporu s Ruskem, řekl ministr Kulhánek

Lídři zemí Severoatlantické aliance na pondělním summitu v Bruselu vyjádří solidaritu České republice v diplomatické při s Ruskem, kterou vyvolala kauza Vrbětice. Českým novinářům to před odpoledním jednáním řekl ministr zahraničí Jakub Kulhánek. Společná reakce na agresivní chování Moskvy ke spojeneckým i partnerským zemím bude jedním z důležitých témat dnešní schůzky aliančních prezidentů a premiérů.

Státy NATO již Česku vyslovily podporu krátce po dubnovém zveřejnění závěrů českých tajných služeb o účasti ruské vojenské rozvědky GRU na výbuchu muničního skladu ve Vrběticích v roce 2014. Nyní se podle Kulhánka k útoku a následné diplomatické roztržce vyjádří i političtí vůdci spojeneckých zemí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy