Liga má mezi fanoušky rozlišovat. Posílat všechny s klubovou šálou do kotle je hloupé, říká Mádl

Luděk Mádl Luděk Mádl
19. 10. 2016 5:50
Luděk Mádl ve své videoglose tentokrát komentuje dozvuky kauzy slávistických fanoušků, kteří nebyli vpuštěni na stadion v Hradci Králové, a radí vedení soutěže, jak se vyhnout další blamáži. V době, ve které české fotbalové stadiony příliš nelákají, je totiž každý nový fanoušek rodinného typu vítán.
Když se řekne fotbalový fanoušek, vybaví se jistě mnohým nařvaná kreatura. Existuje ale i jiný fotbalový fanoušek, tvrdí komentátor Luděk Mádl. | Video: Luděk Mádl
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy