Přestupové dostihy odstartovala Sparta, sešívaní oplatili hvězdnou mincí. Kdo posiluje lépe?

David Janeczek David Janeczek
28. 6. 2017 15:01
Podívejte se na přehled přestupů pražských "S". Slavia se rozhodla pro doplnění týmu o zkušené zahraniční fotbalisty s reprezentačními zkušenostmi. Sparta zase zatím nepřivedla ani jednoho českého fotbalistu. Jedno je však jisté. Přestupové dostihy znamenají, že českou ligu čeká velmi zajímavá sezona. A nejen proto, že český šampion postoupí přímo do Ligy mistrů.
Slavia - příprava
Slavia - příprava | Foto: Zlata Vostrá

Jakub Jugas

Zajímavostí je, že o Jakuba Jugase spolu obě pražská "S" soutěžila. Bývalý kapitán Zlína se rozhodl pro Slavii i kvůli tomu, že měli sešívaní vyřešenou otázku trenéra. Jugasův příchod do Prahy potvrdil Jaroslav Tvrdík bezprostředně po zisku mistrovského tiulu.

Lukáš Štětina z Dukly Praha
Lukáš Štětina z Dukly Praha | Foto: ČTK

Lukáš Štetina

Poté, co Sparta prohrála boj o Jugase, zatoužili na Letné po stoperovi pražské Dukly Lukáši Štetinovi. Pětadvacetiletý odchovanec slovenské Nitry už si rovněž vyzkoušel zahraniční angažmá na Ukrajině, konkrétně v Charkově a také jednou nastoupil za slovenský reprezentační A-tým.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy