Liberec posílí obránce Kačaraba z Šachtaru Doněck. Má velký potenciál, řekl trenér Holoubek

ČTK ČTK
3. 2. 2018 14:16
Fotbalový Liberec posílí formou hostování obránce Taras Kačaraba. Ve Slovanu by měl působit rok a půl.
Trenér David Holoubek.
Trenér David Holoubek. | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Fotbalisty Liberce posílí obránce Taras Kačaraba ze Šachtaru Doněck. Třiadvacetiletý stoper se už připravuje s týmem na soustředění na Kypru, a až se Slovan vrátí, bude jeho hostování do června 2019 administrativně dotaženo. Severočeský celek o tom informoval na klubovém webu.

"Vzhledem k věku ještě nemá tolik zkušeností, ale určitě má velký potenciál. Pokud se nám ho podaří dobře připravit na ligu, tak by to mohl být zajímavý hráč. Mezi jeho silné stránky určitě patří hra hlavou a rychlost," prohlásil liberecký trenér David Holoubek.

Kačaraba je hráčem Doněcka od roku 2012, většinu času ale strávil v rezervě nebo na hostování v Užhorodu a Zirce Kropyvnyckyj. Pravidelně také nastupoval za ukrajinské mládežnické reprezentace.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Fotbalista Prijovič dostal na tři měsíce domácí vězení

Srbský fotbalista Aleksandar Prijovič byl odsouzen k tříměsíčnímu domácímu vězení za porušení opatření proti šíření koronaviru. Devětadvacetiletý útočník saúdskoarabského týmu Al Ittihád byl v pátek v podvečer zadržen s 19 dalšími lidmi při popíjení v baru v bělehradském hotelu.

Prijovič tím porušil zákaz sdružování většího počtu osob a omezení vycházení mezi pátou hodinou odpolední a pátou ranní. Během sobotního videosoudu v Bělehradu vinu přiznal a byl odsouzen k domácímu vězení na čtvrt roku.

Před Prijovičem se už proti nařízením provinil jiný srbský fotbalista Luka Jovič. Útočník Realu Madrid způsobil před dvěma týdny poprask tím, že opustil nařízenou karanténu po návratu ze Španělska a v Bělehradu slavil narozeniny své přítelkyně. Dvaadvacetiletý fotbalista se hájil tím, že nedostal přesné pokyny, jak se má v izolaci chovat.

Další zprávy