reklama
 
 

LFA schválila Chovance jako kandidáta na předsedu komise sudích

25. 6. 2018 14:25
Bývalý fotbalový reprezentant a trenér by měl být jmenován do funkce na čtvrtečním zasedání výkonného výboru Fotbalové asociace ČR.

Praha - Ligová fotbalová asociace dnes jednomyslně schválila Jozefa Chovance coby kandidáta na předsedu komise rozhodčích pro profesionální soutěže. Bývalý fotbalový reprezentant a trenér by měl být jmenován do funkce na čtvrtečním zasedání výkonného výboru Fotbalové asociace ČR.

"Na návrh předsedy FAČR podpořil dnes Ligový výbor LFA jednomyslně kandidáta FAČR Jozefa Chovance na předsedu nové Komise rozhodčích FAČR," uvedla LFA v prohlášení po dnešním zasedání, na kterém jim Chovance jako kandidáta prezentoval předseda FAČR Martin Malík.

Nová komise rozhodčích bude nyní předmětem čtvrtečního jednání výkonného výboru FAČR. Vzhledem k tomu, že Chovanec byl navržen právě výborem na minulém zasedání, lze očekávat, že jeho schválení bude jen formalitou.

Osmapadesátiletý Chovanec patří mezi československé fotbalové legendy. Získal osm ligových titulů se Spartou a dva nizozemské tituly s PSV Eindhoven. Odehrál i 52 zápasů za československou reprezentaci. Jako trenér přidal na lavičce Sparty další dva tituly, národní tým vedl v letech 1998 až 2001 a startoval s ním na mistrovství Evropy 2000. Trénoval také Příbram, Ružomberok, Slovan Bratislava či Krasnodar.

autor: ČTK | 25. 6. 2018 14:25

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama