Jablonec jedná o přestupu Chramosty. Fotbalista odletí s týmem do Portugalska

ČTK ČTK
27. 1. 2018 16:04
Útočník Jan Chramosta z Mladé Boleslavi by měl odejít do Jablonce. Měl by přijít jako náhrada za Stanislava Tecla a Ondřeje Mihálika.
Jablonec je blízko získání Jana Chramosty z Mladé Boleslavi.
Jablonec je blízko získání Jana Chramosty z Mladé Boleslavi. | Foto: Milan Kammermayer

Jablonec - Fotbalisty Jablonce by mohl posílit útočník Jan Chramosta z Mladé Boleslavi. Oba kluby jednají o jeho přestupu a sedmadvacetiletý hráč už dnes odletí se severočeským týmem na soustředění do Portugalska.

Chramosta by měl v Jablonci nahradit útočníky Stanislava Tecla a Ondřeje Mihálika, kteří v zimě severočeský klub opustili. Po návratu ze soustředění by mělo jednání o jeho příchodu z Mladé Boleslavi dospět do finální fáze.

"Na Jablonec se těším. Těším se na změnu, nové prostředí i nové kamarády. Uvidíme, jak se kluby dohodnou, jestli to vyjde," citoval jablonecký web Chramostu.

"Tím, že se zranil Mešanovič ve Slavii, tak se tady rozjel takový koloběh, kdy si Slavia stáhla Tecla a tady se udělalo místo. Jablonec s panem Peltou si vybrali mě, tak se budu snažit dokázat, že to byla správná volba. Góly se ode mě čekají celý život, takže se toho nebojím," prohlásil Chramosta.

V této ligové sezoně nastoupil do 12 kol a dal jednu branku. Střelecky se mu však dařilo v kvalifikaci o Evropskou ligu, ve třech zápasech si připsal tři přesné zásahy. Dva góly přidal také v domácím poháru. Na kontě má v nejvyšší soutěži celkem 192 startů s bilancí 52 branek.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následné požáry v několika obytných domech. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné, nicméně podle policie nešlo o nehodu, informovala švédská média.

Podle aktuálních údajů bylo do nemocnic dopraveno 16 zraněných ve věku od 10 do 80 let. Podle mluvčí göteborské univerzitní nemocnice Ingrid Fredrikssonové je stav čtyř hospitalizovaných, tří žen a jednoho muže, vážný.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Následný požár se rozšířil na přilehlé domy. Evakuováno z nich bylo několik stovek lidí, někteří skákali v panice z oken, sdělil televizi SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů Jon Pile. Požár zatím stále není uhašený a hoří na několika podlažích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy