Internet řeší létajícího Kangu. Za piruetu v derby ale záložník trest nedostane

Sport Sport
8. 11. 2018 15:19
Proti Slavii odehrál velmi dobrý zápas, svůj výkon si ale sparťanský záložník Guélor Kanga pokazil simulováním při střetu s obráncem Ondřejem Kúdelou.
Guélor Kanga
Guélor Kanga | Foto: Tomáš Liška

Přívlastek kontroverzní si s sebou přinesl na Letnou a pověst vynikajícího, ale problémového fotbalisty Gabonský záložník Guélor Kanga svědomitě plní i v Praze.

Naposledy na sebe upozornil v neděli, ve slavném derby pražských S. Nejen svým velmi dobrým výkonem, ale také hereckým představením ze druhého poločasu. A jeho kontakt se slávistickým obráncem Ondřejem Kúdelou ještě několik dní po derby frčí po internetu a sociálních sítích.

"Takový hráč by mohl být trochu nad věcí a přitvrdit. Bylo to od něho alibistické. Spoléhá na fauly, pořád dopředu padal. Ať jde do souboje čelem a postaví se k tomu. Jenom čeká, že mu rozhodčí některé fauly připísknou," komentoval souboj Kúdela.

Trest za evidentní simulaci Kanga od disciplinární komise nedostal, nicméně ho stejně čeká dvouzápasový distanc. V derby dostal už osmou žlutou kartu, jako první ze všech ligových hráčů v této sezoně. 

 

Právě se děje

Další zprávy