Provokace, krásky v hledišti i Barošův úsměv. Vítejte na třaskavém slezském derby

V kotli Baníku plály při utkání fotbalové ligy s Opavou nejen emoce, ale i ohně.
Vzdušný souboj svedli domácí Daniel Holzer (vpravo) a Matěj Hrabina.
První se radovali domácí. Kuzmanovič z trestného kopu nacentroval z pravé strany míč na hlavu Diopa, který z malého vápna trefil balon přesně k tyči.
Radovaly se z něj půvabné fanynky Baníku...
A tak na tváři Milana Baroše, domácí zraněné ikony, mohl hrát veselý úsměv. Jeho celek vyhrál a kolo před koncem základní části má jistou účast ve skupině o titul.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Sport, Dalibor Sosna
21. 4. 2019 23:06
Vyprodaný stadion, rivalita na každém kroku, kterou umí dát fanoušci nemilosrdně najevo. A na hřišti nesmlouvavá bitva, v níž nakonec ostravský Baník ve 29. kole fotbalové Fortuna:Ligy udolal soka z Opavy 2:0. Podívejte se na fotoreportáž ze slezského derby.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Poslanci jednali o změnách v rozpočtu, navrhují přesuny za 279 miliard

Poslanci ve středečním druhém čtení návrhu státního rozpočtu na příští rok navrhli přesuny uvnitř rozpočtu v celkovém objemu zhruba 279 miliard korun. Je to víc než loni, kdy navrhli přesunout asi 177 miliard korun. Navržené přesuny představují zhruba 15 procent plánovaných výdajů rozpočtu. O všech návrzích a o rozpočtu jako o celku rozhodnou poslanci při jeho závěrečném schvalování 16. prosince. Poslance bude čekat hlasování o stovce návrhů.

Návrh rozpočtu počítá se schodkem 320 miliard. Nepočítá ale s dopady schváleného daňového balíčku, který podle dosavadních předpokladů připraví veřejné rozpočty asi o 130 miliard korun.

Poslanci chtějí přidávat peníze na sociální služby, školy nebo třeba na kulturu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy