Provokace, krásky v hledišti i Barošův úsměv. Vítejte na třaskavém slezském derby

V kotli Baníku plály při utkání fotbalové ligy s Opavou nejen emoce, ale i ohně.
Vzdušný souboj svedli domácí Daniel Holzer (vpravo) a Matěj Hrabina.
První se radovali domácí. Kuzmanovič z trestného kopu nacentroval z pravé strany míč na hlavu Diopa, který z malého vápna trefil balon přesně k tyči.
Radovaly se z něj půvabné fanynky Baníku...
A tak na tváři Milana Baroše, domácí zraněné ikony, mohl hrát veselý úsměv. Jeho celek vyhrál a kolo před koncem základní části má jistou účast ve skupině o titul.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Sport, Dalibor Sosna
21. 4. 2019 23:06
Vyprodaný stadion, rivalita na každém kroku, kterou umí dát fanoušci nemilosrdně najevo. A na hřišti nesmlouvavá bitva, v níž nakonec ostravský Baník ve 29. kole fotbalové Fortuna:Ligy udolal soka z Opavy 2:0. Podívejte se na fotoreportáž ze slezského derby.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Oběti střelce v Ostravě připomene mše, krevní centrum povolává dárce

Na mnoha místech nejen v Moravskoslezském kraji ve středu lidé uctí památku obětí střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě, při které zemřelo šest lidí a tři byli zraněni. Ostravští zastupitelé budou držet minutu ticha a jednat o pomoci pozůstalým. V nemocniční kapli fakultní nemocnice bude v 16:00 pomocný biskup Martin David sloužit mši svatou. Na několika místech budou kondolenční knihy.

Památku obětí uctí návštěvníci koncertu Bohemian Metal Rhapsody, který začíná v 19:00 v kostele svatého Václava v Opavě. Vstupné na koncert bude dobrovolné, vybrané peníze se rozdělí mezi nadační fondy a rodiny pozůstalých.

Krevní centrum Fakultní nemocnice poprosilo dárce, aby ve středu přišli darovat krev. Potřebuje doplnit krev skupiny 0 minus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy