"Promiň, kolego!" Slávistický gólman Kolář vychytal nulu a navrch dal Příbrami gól

Slávistická radost byla v sobotu večer oprávněná. Sešívaní vyhráli i druhý zápas nové sezony a zatím neinkasovali.
Svůj podíl na tom má také Ondřej Kolář, který se ale proti Středočechům zapsal i do listiny střelců.
Ondřej Kolář se k penaltě "přihrnul" po faulu na Lukáš Provoda.
Po konzultaci s Petarem Musou poslal domácí gólman ve čtvrté minutě nastavení svého protějška Melichara na opačnou stranu branky.
Prohlédněte si fotografie ze sobotního zápasu 2. kola Fortuna:Ligy, v němž fotbalisté Slavie přehráli Příbram 3:0 i díky gólu brankáře Ondřeje Koláře z penalty.

před 6 hodinami

Fotbalisté Turína uhráli remízu na Laziu a zachránili se, sestupuje Benevento

Fotbalisté FC Turín uhráli v dohrávce 25. kola italské ligy bezgólovou remízu na hřišti Lazia Řím, jež v závěru nastřelilo dvě tyče, a zachránili se v Serii A. Nejvyšší soutěž jako třetí opouští Benevento, které se připojí už k dříve známým sestupujícím Crotone a Parmě.

Turín získal potřebný bod navzdory tomu, že v posledních minutách čelil velkému tlaku favorizovaného Lazia. V 84. minutě domácí kanonýr Ciro Immobile nastřelil z penalty jen tyč, stejně jako v šesté nastavené minutě hlavou Manuel Lazzari.

Kolo před koncem tak Turín získal čtyřbodový náskok před osmnáctým Beneventem, které trénuje bývalý hvězdný útočník Filippo Inzaghi. Lazio vedené jeho mladším bratrem Simonem skončí šesté a bude hrát v příští sezoně Evropskou ligu.