Navždy v našich srdcích. V Plzni se loučili s Čišovským, přišli spoluhráči i fanoušci

Pietní místo u stadionu ve Štruncových sadech v Plzni.
Na přání rodiny neměli novináři do obřadní síně přístup. Dovnitř se kvůli vyčerpané kapacitě nedostali ani fanoušci, proto před síní byla umístěna plachta s podobiznou Čišovského v plzeňském dresu a nápisem "Navždy v našich srdcích".
"Děkujeme všem, kteří se přišli rozloučit s naším Mariánem. Děkujeme za projevy soustrasti a květinové dary, kterými se snažili zmírnit náš žal," uvedla v prohlášení vdova Martina Čišovská. Autem přijela až přímo před obřadní síň a předem žádala média o respektování soukromí.
Marek Bakoš (vlevo) a Matúš Kozáčik, bývalí spoluhráči Čišovského z Plzně a krajani, kteří k němu měli z hráčů zřejmě nejblíže, se zhostili smuteční řeči.
Nechyběli ani další Čišovského parťáci ze zlatých časů Viktorie jako Pavel Horváth (na snímku uprostřed), současný trenér Příbrami.
Foto: Tomáš Liška
ČTK Tomáš Liška, ČTK
3. 7. 2020 19:51
Desítky lidí se v Plzni přišly rozloučit s fotbalistou Mariánem Čišovským, který v neděli zemřel ve 40 letech po šestiletém boji s nevyléčitelnou amyotrofní laterální sklerózou (ALS). Podívejte se na fotografie z pohřbu charismatického slovenského obránce.
 

Právě se děje

před 11 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy