Navždy v našich srdcích. V Plzni se loučili s Čišovským, přišli spoluhráči i fanoušci

Pietní místo u stadionu ve Štruncových sadech v Plzni.
Na přání rodiny neměli novináři do obřadní síně přístup. Dovnitř se kvůli vyčerpané kapacitě nedostali ani fanoušci, proto před síní byla umístěna plachta s podobiznou Čišovského v plzeňském dresu a nápisem "Navždy v našich srdcích".
"Děkujeme všem, kteří se přišli rozloučit s naším Mariánem. Děkujeme za projevy soustrasti a květinové dary, kterými se snažili zmírnit náš žal," uvedla v prohlášení vdova Martina Čišovská. Autem přijela až přímo před obřadní síň a předem žádala média o respektování soukromí.
Marek Bakoš (vlevo) a Matúš Kozáčik, bývalí spoluhráči Čišovského z Plzně a krajani, kteří k němu měli z hráčů zřejmě nejblíže, se zhostili smuteční řeči.
Nechyběli ani další Čišovského parťáci ze zlatých časů Viktorie jako Pavel Horváth (na snímku uprostřed), současný trenér Příbrami.
Foto: Tomáš Liška
ČTK Tomáš Liška, ČTK
3. 7. 2020 19:51
Desítky lidí se v Plzni přišly rozloučit s fotbalistou Mariánem Čišovským, který v neděli zemřel ve 40 letech po šestiletém boji s nevyléčitelnou amyotrofní laterální sklerózou (ALS). Podívejte se na fotografie z pohřbu charismatického slovenského obránce.
 

Právě se děje

Další zprávy