Fotbalový brankář Vašek v Ostravě předčasně skončil, nejspíš kvůli hádce se sportovním ředitelem

ČTK ČTK
1. 11. 2017 15:21
Zkušený fotbalový brankář Petr Vašek nečekaně skončil v Baníku Ostrava. Podle webu isport.cz za to může jeho konflikt se sportovním ředitelem klubu Dušanem Vrtěm po nedělním ligovém duelu se Spartou.
Petr Vašek
Petr Vašek | Foto: ČTK

Ostrava - Osmatřicetiletý fotbalový brankář Petr Vašek v Ostravě dochytal. Vedení Baníku a zkušený gólman, který měl na Bazalech smlouvu do konce sezony, se dnes dohodli na jejím předčasném ukončení. Klub to oznámil na oficiálním webu.

Příčiny Vaškova předčasného konce klub neupřesnil. "Důvody jsou interní záležitostí mezi oběma stranami," uvedl Baník. Podle neoficiálních informací a internetové verze deníku Sport bývalý gólman Opavy, Slovácka, Kladna nebo ruských týmů Novosibirsku a Tomsku po nedělním utkání Baníku na Spartě v šatně nevybíravě slovně napadl sportovního ředitele klubu Dušana Vrťa.

Vašek se do Ostravy vrátil po sedmi letech vloni v létě a s Baníkem postoupil z druhé ligy zpět mezi elitu. V aktuální sezoně plnil roli týmové jedničky. Třináctý tým tabulky tak dokončí podzimní část sezony s brankářskou dvojicí Martin Šustr, František Chmiel.

 

Právě se děje

Další zprávy