Fotbalový galavečer v Edenu přilákal Vrbu, Donutila, Mareše i premiéra. Gól viděli jediný

Ani premiér Bohusla Sobotka si nenechal ujít jeden ze šlágrů českého fotbalového jara a přišel na Eden shlédnout zápas domácí Slavie s Viktorií Plzeň.
Premiér Bohuslav Sobotka je častým návštěvníkem Edenu. Možná je to také tím, že jeho stranický kolega Jaroslav Tvrdík je současným šéfem fotbalové Slavie. Zcela vlevo je na fotografii zachycen Karel Březina, bývalý ministr Zemanovy vlády, za premiérem byste našli miliardáře Marka Dospivu.
Boss klubu a všichni, jejichž srdce bije v červeno-bílém rytmu, museli být v neděli odpoledne s výsledkem šlágru s Plzní spokojeni.
Vyrovnaný duel rozhodl v 88. minutě Michal Frydrych, a pojistil tak slávistům vedení v tabulce.
První muž české vlády nebyl zdaleka jednou osobností , která na šlágr českého fotbalového jara zavítala.
Foto: Milan Kammermayer
Jakub Plíhal Sport Milan Kammermayer, Jakub Plíhal, Sport
5. 3. 2017 20:22
Podívejte se na fotografie z nedělního šlágru první ligy, v němž slávisté gólem v samém závěru zdolali fotbalisty Plzně.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 10 minutami

Britský prodejce oblečení Boohoo koupil značku Debenhams. Obchody převzít nechce, hrozí zánik 12 000 míst

Britský on-line prodejce oblečení Boohoo koupil zhruba za 55 milionů liber (1,6 miliardy Kč) značku Debenhams, včetně jejího webu. Žádný ze 118 obchodů, které má Debenhams na hlavních třídách britských měst, se ale Boohoo převzít nechystá. Zájem nemá ani o zaměstnance, takže v ohrožení je až 12 000 pracovních míst. 

Společnost Boohoo převzetí značek Debenhams popisuje jako transformační záležitost a označuje ji za velký krok. Podmínky dohody ale znamenají zánik pracovních míst, což v prosinci avizovali už správcové Debenhams, když zahájili likvidaci této 242 let staré firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy