Na počátku byla tma. A z ní povstalo další vítězství Slavie

Před plánovaným začátek utkání se Eden ponořil do tmy. Vše bylo ale za čtvrt hodiny opraveno a slávisté mohli nakonec slavit  výhru.
... ale na konci mohli fanoušci Sešívaných i s hráči slavit vítězství a další tři body do ligové tabulky.
Slavia pod koučem Jaroslavem Šilhavým neprohráli ani v patnáctém soutěžním utkání
Slavii chyběl kvůli kartám čerstvý vítěz mistrovství Afriky Ngadeu a trenér Šilhavý v jarní premiéře vsadil na útočné rozestavení s dvěma hroty. V základní sestavě scházel také kapitán Bílek.
Pražané před 14 tisícovkami diváků od začátku dominovali a hosté s velkým štěstím a díky skvěle chytajícímu Hanušovi prohráli první poločas jen o jednu branku.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
18. 2. 2017 20:34
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 17. kola první ligy, v němž fotbalisté Slavie na úvod časti soutěže zdolali Jihlavu 2:0.
 

Právě se děje

před 22 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy