Nové koště vymetlo bod. To byla Hapalova premiéra na lavičce Sparty

Pavel Hapal začal své působení na sparťanské lavičce ztrátou dvou bodů na severu Moravy.
Fotbalisté Sparty v premiéře pod novým trenérem Pavlem Hapalem ve 20. ligovém kole remizovali v Karviné 1:1.
Vítězný debut nástupce odvolaného italského kouče Andrey Stramaccioniho překazil tři minuty před koncem Tomáš Wágner,...
... který svým osmým gólem v ligové sezoně prodloužil karvinskou sérii bez porážky na pět kol.
Pražané vedli brankou Guélora Kangy,...
Sport Dalibor Sosna, Sport
10. 3. 2018 23:45
Prohlédněte si fotografie ze sobotního zápasu 20. kola HET ligy, v němž fotbalisté Sparty vedení novým koučem Pavlem Hapalem hráli na půdě Karviné 1:1.

Aktualizováno před 22 minutami

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy.

Kanoistka Tereza Fišerová byla v Praze třetí. Českou olympioničku v Troji porazily Němka Andrea Herzogová a suverénní vítězka Jessica Foxová z Austrálie, jež jako jediná z deseti finalistek projela trať čistě.

Jediná česká finalistka Fišerová se dopustila jednoho dotyku stejně jako Herzogová. Na trať se vydala díky druhému místu v semifinále jako předposlední a musela ještě čekat na výkon Britky Mallory Franklinové. Světová šampionka z roku 2017 si připsala také "šťouch" a skončila čtvrtá se ztrátou 81 setin na českou vicemistryni Evropy.

Gabriela a Martina Satkovy vypadly v semifinále. V následujícím finále kanoistů bude české barvy hájit další olympionik Lukáš Rohan. Vojtěch Heger a Václav Chaloupka do jízd o medaile nepostoupili.