Dukla v přípravě Lipsku gól nedala, Rada při premiéře v Jablonci slavil výhru

6. 1. 2018 18:00
Ligové týmy mají za sebou první přípravné duely. Na stadionu Lipska se představila pražská Dukla, která ale prohrála 0:2.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: ČTK

Praha - Fotbalisté Dukly v úvodním duelu zimní přípravy prohráli na stadionu Lipska 0:2. Jablonec v premiéře trenéra Petra Rady porazil Velké Hamry 4:1.

Lipsko, které do Red Bull Areny přišlo podpořit 4312 fanoušků, mělo téměř celý zápas nad Duklou převahu. Ve 13. minutě otevřel skóre Federico Palacios, bundesligový vicemistr přidal druhý gól v 70. minutě díky Brumovi.

Velké Hamry po prvním poločase držely s Jabloncem remízu 1:1, ale po změně stran favorit třemi brankami rozhodl. Dvakrát se proti účastníkovi krajského přeboru trefil Stanislav Tecl, v brance vítězů debutoval Jan Hanuš, který do Jablonce přišel z Jihlavy.

Ostrava otočila zápas s třetiligovým Hlučínem a zvítězila 2:1. Poprvé za Baník nastoupila i posila z Teplic Martin Fillo. Brno vstoupilo do přípravné Tipsport ligy výhrou 3:1 nad druholigovými Pardubicemi.