Dubnové derby mezi Slavií a Spartou je prakticky vyprodané

ČTK ČTK
8. 3. 2017 10:05
Slavia díky návštěvě 19.084 diváků s Plzní drží rekord této sezony. Také na derby by mělo dorazit více než 19 tisíc fanoušků.
EPL, Sparta-Slavia: Michal Kadlec - Ruslan Mingazov
EPL, Sparta-Slavia: Michal Kadlec - Ruslan Mingazov | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Přestože do pražského derby mezi fotbalisty Slavie a Sparty zbývá ještě 25 dní, šlágr 22. kola první ligy je už prakticky vyprodaný. Fanoušci vykoupili vstupenky během hodiny předprodeje, takže souboj odvěkých rivalů bude 2. dubna stejně jako nedělní utkání červenobílých s Viktorií Plzeň sledovat v Edenu přes 19 tisíc diváků.

Fanoušci se ještě stále mohou na derby dostat tak, že si pořídí permanentní vstupenku na jarní část sezony. Na webu Ticketportalu je jich momentálně k dispozici několik desítek v cenách od 950 do 1850 korun. Pokud si příznivci chtějí koupit lístek pouze na derby, jedinou možností je využít na internetu případných propadlých rezervací na utkání. Uvolnit se ještě mohou také rezervace na balíčky na zápasy s Teplicemi a Spartou.

Slavia díky návštěvě 19.084 diváků s Plzní drží rekord této sezony. Naposledy dorazilo na ligu více fanoušků v dubnu 2014, kdy vidělo derby na Letné o pět příznivců více.

Červenobílí po nedělní výhře nad Plzní 1:0 vedou tabulku o čtyři body před Viktorií, která má zápas na půdě Bohemians 1905 k dobru. Slavia bojuje o první ligový titul od sezony 2008/09.

 

Právě se děje

Další zprávy