Drahé posily, video, trenérské výměny nebo vzpoura Afričanů. Liga nabídla poutavé příběhy

Marek Janoš Marek Janoš
31. 5. 2018 10:17
Dokážete ještě vyjmenovat sparťanské a slávistické posily z minulého léta? Osvěžte si, jaké příběhy zdobily či kazily uplynulý ročník fotbalové ligy.
Jarolsav Tvrdík
Jarolsav Tvrdík | Foto: Milan Kammermayer

Drahé nákupy Sparty a Slavie

Ještě před startem ligového ročníku se rozpoutala bitva na přestupovém poli. Pražská "S" s vidinou přímého postupu do základní skupiny Ligy mistrů z prvního místa v české lize začala mohutně posilovat. Na nákupy hráčů vydala stovky milionů korun.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy