Drahé posily, video, trenérské výměny nebo vzpoura Afričanů. Liga nabídla poutavé příběhy

Marek Janoš Marek Janoš
31. 5. 2018 10:17
Dokážete ještě vyjmenovat sparťanské a slávistické posily z minulého léta? Osvěžte si, jaké příběhy zdobily či kazily uplynulý ročník fotbalové ligy.
HET liga, Slavia-Baník: Danny
HET liga, Slavia-Baník: Danny | Foto: Milan Kammermayer

Slávisté vsadili na zkušenosti

Dlouhý nákupní seznam si pro nadcházející sezonu připravila také Slavia. Na jejím seznamu letních posil bylo deset položek včetně zkušeného technika Dannyho ze Zenitu Petrohrad nebo Altintopa z Augsburgu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy