0:0
AC Sparta Praha
90+1. Škoda (z penalty)
81. V. Kadlec

Dobrý den, vítejte u online přenosu ze šlágru 22. kola fotbalové ePojištění.cz ligy, derby pražských S. Zápas jara začíná v neděli 2. dubna na stadionu v Edenu úderem půl šesté odpoledne.

Je to tady, očekávané derby mezi pražskou Slavií a Spartou za pár desítek minut vypukne. Eden bude sledovat velký fotbalový spektákl, do kterého jdou v roli favorita domácí sešívaní. Slavia půl roku neprohrála soutěžní utkání a pokud porazí Spartu, vyšvihne se na první místo před Plzeň. Zato Spartě se v jarní části vůbec nedaří, po vypadnutí v Evropské lize a trápení doma přišla další trenérská změna. Bývalý trenér Slavie Rada půjde do derby poprvé jako sparťan. Utkání začíná ve Vršovicích v 17:30.

EPL, Sparta-Slavia: Michal Kadlec
EPL, Sparta-Slavia: Michal Kadlec | Foto: Milan Kammermayer

Základní sestava Slavie:

Pavlenka - Frydrych, Lüftner, Deli, Flo - Ngadeu - Tecl, Hušbauer, Barák, Zmrhal - Škoda (C). Trenér: Jaroslav Šilhavý.

Náhradníci: Kovář - Bílek, Mareš, Ščuk, Mingazov, Mešanovič, Van Buren.

Slavia vyhlásila po vydařeném podzimu útok na mistrovský titul a vysoké ambice od začátku jarní části potvrzuje. Slávisté nejdříve přehráli Jihlavu, pak uštědřili Příbrami osmibrankový debakl na jejím hřišti a uspěli také doma proti Plzni a Teplicím. V těchto posledních dvou zápasech pomohl Slavii ke třem bodům drtivý nápor v závěru. Před dvěma týdny a před reprezentační pauzou sešívaní poprvé na jaře ztratili, když remizovali v Liberci 1:1. Během reprezentační přestávky trénovali červeno-bílí bez reprezentantů Pavlenky, Sýkory, Baráka, Zmrhala a Škody. Chyběl také reprezentant do jednadvaceti let Lüftner nebo Ngadeu s Mingazovem. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého jsou v tabulce druzí s osmačtyřiceti body. Na Plzeň ztrácejí dva body, ale vzhledem ke včerejšímu zaváhání Západočechů mohou jít dnes do čela.

21. kolo, sobota 18. března, 16:30, Liberec:

FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha 1:1 (0:1)

Branky: 40. Moses - 15. Zmrhal. Červená karta: 90+2. Bosančič (Liberec).

Diváci: 8 880.

Bořil a Ševčík v utkání Liberec vs. Slavia
Bořil a Ševčík v utkání Liberec vs. Slavia | Foto: ČTK

Základní sestava Sparty:

Koubek - Karavajev, Holek, Mareček, Hybš - V. Kadlec, Vácha, Sáček, Konaté - Lafata (C), Šural. Trenér: Petr Rada.

Náhradníci: Bičík - Vatajelu, Néstor Albiach, Pulkrab, Holzer, Juliš, Čermák.

Sparta vstupovala do jarní poloviny sezony po vydařené zimní přípravě s trenéry Požárem a Holoubkem. Po výsledcích 0:4 venku a 1:1 doma vyřadil Spartu z Evropské ligy ruský Rostov a Letenským se nedařilo ani v ePojisteni.cz lize. Mezi hubenými domácími výhrami nad Bohemians a Duklou přišla porážka 1:3 v Jablonci, ani bod si sparťané nepřivezli z Mladé Boleslavi, kde prohráli 0:1. Vedení Sparty sáhlo po této porážce ke změně realizačního týmu a Požára s Holoubkem nahradil u kormidla Petr Rada, naposled trenér Příbrami a kdysi také hlavní kouč Slavie. Jenže ani pod novým trenérem rudí nezabrali naplno a po matném výkonu na Letné remizovali se Zlínem 0:0. Sparta se o přestávce musela obejít bez Koubka a šesti mládežnických reprezentantů Holzera, Čermáka, Sáčka, Juliše a Pulkraba. Do derby jdou sparťané po dlouhé době v roli tabulkově hůře postaveného týmu.

21. kolo, pátek 17. března, 20:15, Praha:

AC Sparta Praha - FC Fastav Zlín 0:0

Červená karta: 75. Matejov (Zlín). Diváci: 7 842.

Premiéra Petra Rady na lavičce Sparty
Premiéra Petra Rady na lavičce Sparty | Foto: Milan Kammermayer

Co říká před derby David Hubáček? Přečtěte si rozhovor se zlínským obráncem, který v dresu Slavie zažil jako hráč nejvíce derby zápasů. Favoritem je pro Hubáčka Slavia.

Slavia postrádá kvůli žlutým kartám Jana Bořila a Jana Sýkoru, přičemž absence druhého z nich sešívané bolí vzhledem k Sýkorově formě opravdu dost. Trenérovi Šilhavému nejsou po ruce ani zranění Marko Alvir a Dušan Švento. Karetní trest vyřadil ze hry také sparťana Michala Kadlece, ze zdravotních důvodů nenastoupí ani Nhaimonesu Costa, Ondřej Zahustel, Ondřej Mazuch a David Hovorka.

Slavia udělala v sestavě oproti zápasu v Liberci dvě změny, Bořila se Sýkorou nahradili v základu Michal Frydrych a Stanislav Tecl. Na lavičce se objevuje teprve sedmnáctiletý Vojtěch Mareš. Trenér Rada byl nucen vyměnit stoperskou dvojici, kde za Mazucha a Michala Kadlece zaskakují Mario Holek a Mareček. Novými muži v základní sestavě jsou ještě Michal Sáček, Tiémoko Konaté a David Lafata, ze hry byli staženi Čermák a Néstor Albiach. Na střídačku se po zranění vracejí Matěj Pulkrab s Lukášem Julišem, mimo soupisku se naopak octl Filip Havelka.

Jan Sýkora slaví gól do sítě Příbrami
Jan Sýkora slaví gól do sítě Příbrami | Foto: ČTK

Jakub Štáfek alias Julius Lavický rapoval před derby. Podívejte se na video.

Vzájemné utkání v podzimní části zvládli v září na Letné lépe slávisté, kteří navzdory neproměněné penaltě z prvního poločasu nakonec zvítězili o dvě branky. V Edenu zvítězila Slavia v září roku 2015 zásluhou jediného zásahu Zmrhala, o rok dříve uspěla ve Vršovicích Sparta díky dvěma gólům Lafaty. Co se týče historické statistiky derby, tak Slavia zvítězila sedmaosmdesátkrát, Sparta sto třiatřicetkrát a v šestašedesáti případech se zrodila remíza.

8. kolo, sobota 25. září, 15:30, Letná:

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 0:2 (0:0)

Branky: 62. Mešanovič, 78. Zmrhal. Neproměněná penalta: 45+3. Mešanovič (Slavia). Diváci: 18 397.

EPL, Sparta-Slavia: Josef Hušbauer
EPL, Sparta-Slavia: Josef Hušbauer | Foto: Milan Kammermayer

Derby dostal na starosti jako hlavní rozhodčí Pavel Franěk. Na čarách mu budou asistovat kolegové Jan Paták a Pavel Peřina.

Prohlédněte si speciální grafiku věnovanou derby pražských "S".

Takhle to v Edenu vypadalo při předzápasové rozcvičce.

Obě mužstva už jsou na hřišti, Slavia bude hrát v červeno-bílém, Sparta v rudém. Ještě před zápasem je domácím klubem oceněn trenér František Cipro, který slaví sedmdesáté narozeniny.

Po státní hymně v podání sólistky Evy Charvátové už se jde na věc.

1.

Utkání právě začalo.

1.

Nejočekávanější zápas jara v české lize byl zahájen. Flo vhazoval na levé straně, ale sparťané se ubránili a vyrazili dopředu. Tecl odblokoval Hybše, ale Sparta bude kopat roh.

2.

Karavajev rozehrál první rohový kop a balon z malého vápna hlavou odvracel Škoda. Slávisty pak ještě potrápil Konaté, ale teď už bude vhazovat domácí Frydrych.

3.

Letenští začali derby aktivněji a v úvodních minutách nepouštějí Slavii příliš do hry. Karavajevovu přihrávku na nabíhajícího Šurala včas zastavil Frydrych.

4.

Ruský obránce dostal ještě druhou šanci, jenže nedokázal propálit slávistickou defenzivu. Po nepřesném pasu Koubka na Konatého uvede míč do hry Nor Flo.

5.

V. Kadlec vybojoval balon od Ngadeua, ale Šural si jeho přihrávku zpracoval do autu. Utkání sleduje z tribuny Radoslav Kováč, samozřejmě nebudou chybět ani další osobnosti obou klubů.

6.

Barák se protlačil na levém křídle až k centru, ale sotva zachytil balon na hrací ploše. Mareček míč odkopl, na druhé straně hasil Šuralův protiútok Deli.

7.

Frydrych a Ngadeu nepustili V. Kadlece s míčem na útočnou polovinu. Neuspěl ale ani Tecl proti Hybšovi a následně svého soka zezadu fauloval. Tecl je rád, že neobdržel žlutou kartu.

8.

Karavajev si vyměnil balon s Hybšem a centroval do pokutového území. Narazil však opět na připraveného Škodu v roli bránícího hráče. Po nedovoleném zákroku Váchy hraje Slavia.

9.

Hybš nedokázal odvrátit Zmrhalův centr a slávisté byli rázem na hranici velkého vápna. Teclův centr zprava jen tak proskákal před Koubkem až do zámezí.

10.

Úvodní desetiminutovka zápasu byla velmi bojovná, hlavně o soubojích uprostřed hřiště. Sparta začala trochu aktivněji. Škoda převálcoval Hybše, ale vhazuje Sparta.

11.

V dalším souboji zahrál Škoda Hybšovi na housle a následně byl sparťanským obráncem faulován. Slavia rozehrála přímý kop dozadu nakrátko.

12.

Škoda zahrál na útočné půlce rukou, a tak Slavia o balon přišla. Lafata unikl po levé straně a centroval na V. Kadlece. Deli odvracel před bývalým hráčem Frankfurtu do zámezí.

13.

Rozhodčí nezaznamenal faul na Sáčka, naproti tomu nedovoleného zákroku Holka na Škodu už si všiml. Sparťan je upozorňován, že to příště bude za žlutou kartu.

14.

Sešívaní podnikli útočnou akci po pravé straně a po centru hlavičkoval z hranice šestnáctky Zmrhal. Koubka ale výrazněji ohrozit nedokázal.

15.

Lafata přihrával hlavou do vápna Šuralovi, ale ten si v souboji s Delim pomohl při zpracování balonu rukou. Pavlenka našel svým výkopem na půlící čáře Frydrycha.

16.

Slávisté předvedli choreo s nápisy "Ultras Eden" a "Vášeň není zločin (Passion is not a crime)". Převahu z hlediště se ale domácím fotbalistům na hřiště zatím přenést nedaří.

17.

Deli neúmyslně přišlápl nohu Šuralovi, který už je ale v pořádku. Napadání Sparty dělá obráncům Slavie velké problémy, ač zatím Deli s Lüftnerem pracují bez chyby.

18.

Flo provedl vhazování směrem na Lüftnera, který musel hrát z jedné na poloviny. Holek tam fauloval Hušbauera, a tak hrají slávisté. Míč jde od Deliho k brankáři Pavlenkovi.

19.

Mareček si neporadil s Deliho přihrávkou, ale aspoň odehrál míč do autu. Lüftner se snaží otočit hru přes Frydrycha a Tecla. Ten je v péči Hybše.

20.

Lafata hledal svým obloučkem z poloviny hřiště nabíhajícího V. Kadlec, ale ten se pohyboval v ofsajdu. Deli ještě sparťanského útočníka pro sichr dohrál tělem.

21.

Sparta dostala od rozhodčího Fraňka po faulu na Karavajeva výhodu a Lafata mohl halfvolejem střílet zpoza vápna. Míč zamířil pouze nad Pavlenkovu bránu.

22.

Deli zahrál malou domů a V. Kadlec mu chtěl vrátit předchozí dohrání. Shodil obránce z Pobřeží slonoviny na trávník, načež zazněl hvizd sudího. V. Kadlec fauloval.

23.

Fanoušci Slavie vytahují další choreo s podobiznou Barta Simpsona a derby si zatím naplno užívají. Proti přesile bojují srdnatě také příznivci Sparty.

24.

Šural nedokázal odstavit Lüftnera a míč se dokutálel až za čáru. Na stadionu je slyšet pyrotechnika a hlasatel upozorňuje diváky. Mezitím bude od branky rozehrávat Pavlenka.

25.

Tecla zdvojili Hybš s V. Kadlecem, ale záložník Slavie dokázal i tak uvolnit Frydrycha. Po jeho centru už se však nikdo z domácích k zakončení neprodral.

26.

Lüftnerovi se tváří v tvář V. Kadlecovi trochu zamotal balon pod nohama, ale vše vyřešil krátkou přihrávkou na Deliho. Akce Slavie se rozvíjí po levém křídle.

27.

Frydrych vysunul v šestnáctce Tecla, jehož centr ale sparťané zablokovali. Letenští se ubránili také později a u rohového praporku na druhé straně už bojují Sáček a Ngadeu.

28.

Šural nedoskočil na Karavajevův centr a vhazuje Slavia. Přestože má Sparta mírnou optickou převahu, ještě nedokázala Pavlenku prověřit ani jednou střelou na branku.

30.

V. Kadlec a Lafata vlétli do pokutového území, ale v nejdůležitějším momentu se balon odrazil k Frydrychovi. Ten nedokázal odkopnout až na polovinu, Flo pak fauloval Konatého.

31.

Karavajev se chopil rozehrávky z pravé strany a připravil zatím největší příležitost pro Marečka. Tomu se ale nepovedlo usměrnit míč za Pavlenku a pak už si Slavia se skrumáží poradila.

32.

Hybš ztratil balon při rozehrávce, ale Hušbauer nedokázal jeho zaváhání potrestat. Přihrávka na Tecla byla z jeho strany nepřesná. Flo posléze opět nedovoleně zastavil Konatého.

33.

Sparta nedokázala ohrozit Pavlenkovu branku, právě norský obránce pak měl ale problémy při rozehrávce. Naštěstí pro sešívané se míč odrazil do zámezí a rozehrává brankář.

34.

Floovi se v posledních momentech příliš nedaří, což potvrdil i v útočné fázi. Po dlouhé hlavičce Lüftnera zvládl Holek souboj se Škodou na polovině hřiště čistě.

35.

Frydrych zahrál v souboji se Šuralem raději do autu a přímo před zraky trenéra Petra Rady vhazuje Hybš. Svěřenci zmiňovaného trenéra zatím pod tlakem v žádném případě nejsou.

36.

Barák si navedl míč před pokutové území a z dálky vystřelil vedle. Po výkopu od Koubka fauloval Hušbauera V. Kadlece. Standardní situace pro Spartu.

38.

Šural se uvolnil na levé straně a za Deliho si nabíhal V. Kadlec. Míč se však ještě před útočníkem Sparty zakroutil mimo Pavlenkovu branku. Gólman Slavie vykopává dopředu.

39.

Holek měl spoustu času a v pohodě odehrál míč před dotírajícím Škodou do zámezí. Frydrychovu zpětnou přihrávku na Hušbauera skvěle přečetl vracející se Šural.

40.

Do konce prvního poločasu zbývá přibližně pět minut. Trenér Šilhavý už dal pokyn náhradníkům, kteří se začali rozcvičovat. Možná dojde o přestávce ke změně.

42.

Hybš vyzrál na Tecla a odrazil o něj míč za autovou čáru. Slavia pak vybojovala míč zpět, jenže Tecl si nedokázal zpracovat Škodovu přihrávku. Smolné okamžiky záložníka Slavie.

43.

Škoda netrefil balon po Barákově centru z levé strany. Míč poté doskákal až za čáru, slávisté už jej nechytli. Koubek bude v klidu rozehrávat od své branky.

44.

Hušbauer odcentroval z pravé strany a Ngadeu hlavičkoval v náběhu. Kamerunský záložník hlavičkoval jen do Holka, jinak by musel Koubek zasahovat.

45.

Zmrhalova průniková přihrávka středem hřiště na Škodu neprošla. Holek a Karavajev kombinují na obranné polovině a vymýšlejí jeden z posledních útoků poločasu.

45+1.

První poločas skončil.

Druhý poločas začne přibližně v 18:33.

Derby pražských "S" zahájila lépe Sparta, která sice disponovala územní převahou, ale gólové příležitosti si nevypracovala. Až po půlhodině hry a centru Karavajeva ze strany mohl zakončovat v dobré pozici Mareček, ale Pavlenku nepřekonal. Slávisté se osmělili až v závěru druhého poločasu, hlavičku Ngadeua však zastavil Holek. Hraje se bez větších šancí a bez žlutých karet. Doufejme, že druhá půle nabídne o něco méně taktičtější podívanou. Sparťané jsou s bezbrankovým skóre a kompaktní hrou dozadu spokojenějším týmem.

Vhazování: 21 - 19

Fanoušci Slavie se během prvního poločasu vytasili s tímto choreem.

46.

Druhá půle odstartovala beze změn v sestavách. Konaté se na polovině hřiště zbavil Hušbauera, Flo už ho ale obrátil čelem vzad Pavlenkově brance. Konaté přihrává dozadu.

47.

Hušbauerova vzdušná přihrávka dolétla až ke Koubkovi. Ten si položil míč na zem a čeká, kam bude rozehrávat. Vypadá to na dlouhý nákop dopředu.

48.

Rozhodčí Peřina zdvihl praporek, protože hráči Slavie byli vystaveni do ofsajdu. Po nepřesné rozehrávce Sparty se míč vrátil ke Koubkovi. Letenští mají druhou možnost.

49.

Čistým skluzem zastavil Hušbauer pronikajícího Lafatu, ale na druhé straně se míč od Tecla odrazil do zámezí. Už poněkolikáté ve druhé půli si proto zahraje Koubek.

50.

Sparťané teď vhazovali pod svým kotlem a drželi hru u rohového praporku. Centr pak ale přišel až od Karavajeva z druhé strany. Zasahoval Pavlenka.

51.

Škoda výborně sklepl dlouhý výkop od Pavlenky na Baráka, ale než přišel centr od reprezentačního záložníka, přišel faul Škody na Váchu. Slávista složil soupeře na trávník.

53.

Sáček se na polovině hřiště dostal k odraženému míči, ale Lüftner a Šural zůstávají po osobním souboji ležet. Hlava na hlavu, hra je přerušena a oba hráči jsou ošetřováni.

54.

Šural bude nejspíš v pořádku, teď už se zvedá také Lüftner. Ošetřování slávisty bude ještě pokračovat, Šural už je připraven k návratu do hry.

55.

Barák byl na polovině hřiště zezadu faulován Lafatou a Slavia rozehrává. Ve druhém poločase se po deseti minutách obraz hry vůbec nezměnil.

56.

Na hřišti přibývá ostrých střetů a rozhodčí Franěk se snaží zkrotit emoce. Konatému prošel zákrok na Floa, o něco později byla hra přerušena ve prospěch Sparty.

57.

Barák si navedl míč do pokutového území z levé strany, ale neměl pod sebe komu přihrát. Nakonec nastřelil míč před bránu, odkud jej s trochou štěstí Vácha odkopl na roh.

58.

Konaté odnesl osobní souboj s Delim tvrdým pádem na reklamní mantinel. Ještě předtím sparťané zvládli se štěstím ubránit rohový kop. Míč skončil mimo šestnáctku.

59.

V. Kadlec a Frydrych se střetli v osobním souboji před brankou Koubka a slávista upadl. Eden mohutně protestuje, ale sudí Franěk penaltu zcela správně neodpískal.

60.

Karavajev rozehrál rohový kop přetaženým centrem a sparťané byli vyhnáni z pokutového území. Pokutové území rázem obléhá domácí Slavia.

61.

Flo se se štěstím probil k pokutovému území, ale Sáček odkopl balon do autu. Ngadeu si zpracoval přihrávku od Lüftnera a rozehrál doleva na Zmrhala.

62.

Zmrhalův centr Koubka neohrozil, na opačné straně byl ještě před střelou zablokován V. Kadlec. Postaral se o něj Ngadeu. S míčem hraje gólman Koubek.

63.

Akce Karavajeva, Konatého a V. Kadlece nevyšla podle plánu a míč skončil v autu. V Edenu je na dnešní derby pražských "S" přítomno 19 084 diváků.

65.

Po faulu sparťanů na polovině hřiště je tady první střídání. Nastupuje Muris Mešanovič, ze hry je stažen Stanislav Tecl. Poté už ale Slavia o míč přišla.

66.

Po Hybšově průniku se rozehrával přímý kop z levé strany. Šural se před bránou neprosadil, a navíc se provinil faulem. Balon i tak skončil u připraveného Deliho.

68.

Josef Hušbauer (SLA) srazil na zem Sáčka, a to po nepřesné přihrávce od Zmrhala. Hušbauer obdržel žlutou kartu, která už je čtvrtá v sezoně, a tak bude příště v Karviné chybět.

69.

Šural se vložil do centru od Karavajeva, ale netrefil míč dobře. David Lafata (SPA) vlétl do zasahujícího brankáře Pavlenky a obdržel žlutou kartu.

70.

Hned je tady třetí žlutá karta během posledních tří minut. Lukáš Vácha (SPA) fauloval Hušbauera a nezahraje si za týden proti Brnu.

71.

Dvacet minut před koncem druhého poločasu se do zakončení dral Škoda, ale hlavou střílel nad branku. Sparťané drží míč na levé straně útočné poloviny.

72.

Na lavičce Sparty se vysvléká Pulkrab. Mezitím Sparta přišla o balon a musela se stáhnout do obrany. Míč míří zpět na brankáře Pavlenku.

74.

Josef Šural (SPA) zajel velmi ostře do Deliho a po zásluze obdržel žlutou kartu. Po přímém kopu hlavičkoval Ngadeu, ale Koubek si pro jeho oblouček v klidu došel.

75.

Matěj Pulkrab jde na hřiště a nahrazuje kapitána Davida Lafatu

76.

Sparta hraje s míčem okolo poloviny hřiště, patnáct minut před koncem druhého poločasu stále čekáme na první zásah. Do hry se chystá také Mingazov.

77.

Sáček pronikl po levé straně, ale nepodařilo se mu dostat míč do šestnáctky. Vybojoval však pro Spartu třetí roh v zápase. Kopat bude Karavajev.

78.

Karavajevův centr propadl přes Šurala až na zadní tyč, kde byl V. Kadlec. Jenže tomu se nepovedlo skákavý balon napálit směrem na Pavlenku a slávisté si poradili.

79.

Jaromír Zmrhal odchází ze hry, na hřiště nastupuje Ruslan Mingazov. Po rohu od Baráka hlavičkoval vedle Frydrych. Koubek rozehrává od branky.

80.

Šural neprocpal míč přes Deliho, který však nepřihrál přesně. Obránce z Pobřeží slonoviny odehrál balon jen na Marečkovu hlavu.

81.

Sparta jde zhruba deset minut před koncem do vedení! Flo srazil Šuralův centr ke Konatému, který hledal zřejmě naslepo před bránou někoho ze spoluhráčů. Prudkou přihrávku usměrnil za Pavlenkova záda VÁCLAV KADLEC - 0:1!

82.

Matěj Pulkrab (SPA) fauloval Deliho a uviděl žlutou kartu.

83.

Sešívaní střídají potřetí v zápase. Místo Josefa Hušbauera nastupuje Mick van Buren. Spartě se daří držet hru na útočné polovině, v těsné blízkosti Pavlenkovy branky.

85.

Mingazov se u postranní čáry zbavil dvojice hráčů a Mešanovič byl na polovině hřiště faulován. Slávisté se bleskově přesunuli k pokutovému území Sparty.

86.

Flo vhodil míč od postranní čáry až do šestnáctky, ale sparťané si tam poradili. Frydrychova přízemní střela zamířila mimo. Koubek s rozehrávkou nikam nespěchá.

87.

Červeno-bílí se snaží dostat dopředu dlouhými nákopy, ale pevná sparťanská obrana je k ničemu nepouští. Čas teď utíká Slavii hodně rychle.

88.

Petr Rada je teď daleko od své střídačky a emotivně prožívá závěrečné minuty. Šural si u postranní čáry odstavil Lüftnera a odvádí v dnešním utkání skvělý výkon.

89.

Je tady taktické střídání na straně Sparty. Do hry vstupuje uzdravený Lukáš Juliš a loučí se Václav Kadlec. V poslední době trápící se útočník Sparty se dnes zahojil gólem.

90.

Sparťané zachytili slávistickou rozehrávku, ale o míč vzápětí přišli. Holek uhasil situaci po chybě od Marečka, ale Slavia pokračuje s balonem na kopačkách.

90+1.

Po faulu Karavajeva na Mingazova bude kopat Slavia penaltu!

90+1.

MILAN ŠKODA vyrovnává na 1:1! Škoda zamířil do pravé strany a Koubek na míč nedosáhl. Spartu tak mrzí faul Karavajeva, který nastavil Mingazovovi v rohu šestnáctky stoličku a poslal ho k zemi.

90+2.

Ve druhém poločase byly nastaveny tři minuty.

90+3.

Ještě jedno střídání Sparty, která se nakonec přeci jen spokojí se ziskem jednoho bodu. Scénu opouští Tiémoko Konaté, na pár sekund jde na hřiště Néstor Albiach.

90+3.

Utkání skončilo.

Derby pražských "S" končí remízou, nejvíce se tak raduje Plzeň. Ve druhé půli nejdříve Barák neměl v dobré šanci komu přihrát, V. Kadlec nedokázal po centru Karavajeva zakončit. Chvíle V. Kadlece ale přišla deset minut před koncem, kdy usměrnil Konatého střílený centr za Pavlenku. Slavia vrhla všechny síly do útoku a Mingazov si v pokutovém území vykoledoval faul od Karavajeva. Pokutový kop si vzal na starosti Škoda a srovnal na konečných 1:1.

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký den.