Děkuji vám, byl to sen. Ngadeu se na sociálních sítích rozloučil se Slavií

ČTK ČTK
22. 7. 2019 16:04
Fotbalový obránce Michael Ngadeu se na sociálních sítích rozloučil s pražskou Slavií, kterou po třech letech opustil a přestoupil do belgického Gentu. V dlouhém příspěvku poděkoval spoluhráčům, trenérům a fanouškům. Působení v dresu červenobílých označil za sen.
Michael Ngadeu
Michael Ngadeu | Foto: ČTK

"V červnu 2016 se mi splnil jeden z největších snů, kterým bylo hrát za velký evropský klub. Podpisem s tímto skvělým klubem se můj sen stal skutečností. Během 112 zápasů jsem vstřelil devět branek, dvakrát jsme vyhráli ligu a pohár. Prožil jsem spoustu nezapomenutelných chvil s tímto klubem, který mi ohromně pomohl a přinesl mi spoustu potěšení. Zažil jsem tři roky štěstí a cítil jsem se jako v rodině," napsal Ngadeu na svůj instagram a twitter.

"Jako každý sportovec jsem prožil výjimečné chvíle, ale i méně radostné okamžiky, které nepochybně ovlivní zbytek mé kariéry. V životě netrvá nic věčně a každá dobrá věc má svůj začátek i konec. Bez ohledu na to, jak těžké to je, čeká na mě nová vzrušující výzva, do které jdu s pocitem, že jsem ve slávistickém dresu vždycky ze sebe vydal to nejlepší," pokračoval osmadvacetiletý Kameruňan.

"Rád bych poděkoval všem spoluhráčům, kteří vždycky stáli při mně, manažerům a především trenérům, kteří mi hodně pomohli vylepšit herní styl. Zvláštní poděkování náleží fanouškům SK Slavia Praha, kteří patří mezi nejvášnivější v Evropě. Měli mě ve svých srdcích a vždycky mě podporovali. Chci, abyste věděli, že jsem Slavii pokaždé odevzdal sto procent a nelhal jsem vám. Se spoustou emocí vám přeju štěstí a úspěch. Velké díky, Váš Míšo," dodal Ngadeu.

Podle médií za něj Gent zaplatil 115 milionů korun a podepsal s ním čtyřletou smlouvu. Slavii se s jeho odchodem rozpadla stoperská dvojice, protože ještě před ním odešel Simon Deli.

Ngadeův odchod doprovázely silné emoce. Několik dnů před potvrzením jeho definitivního přestupu do Belgie ho klubový šéf Pražanů Jaroslav Tvrdík označil na twitteru za uličníka.

"Písemně odsouhlasená smlouva s hráčem a agentem. Přílet hráče na slavnostní podpis. V noci místo oznámeného přespání útěk do Belgie. Byli jsme jen vyjednávací páka na vyšší kontrakt. Tohle nedůstojné divadlo si klub nezasloužil, Míšo," napsal Tvrdík.

View this post on Instagram

In June 2016, i achieved one of my biggest dream which was to play in a big European club and that dream came true through with my signature in this Magnificent Club. Beyond the 112 games I played wearing this Jersey,I scored 9 goals , we won the league 2 times,and we also won the championship 2 times... I spent alot of unforgettable moments in this club that has helped me tremendously and gave me a lot of Pleasure. I spent 3 years of happiness and felt like in a family. Like all sportsmen, I have experienced extraordinary moments but also some less joyful moments that will undoubtedly be of paramount importance for the rest of my career. You know In life nothing last forever and any good thing always have a beginning and an end, no matter how hard is it a new exciting challenge is waiting for me and I will take it with the feeling of having always given the best of myself every time I wore the jersey of this fantastic club. I want to thanks all my teammates who have always been there for me, my managers,and especially my coaches who helped me to improve a lot in my game style. A special THANK YOU to all the Supporters and Fans of SK Slavia Praha who are among the most passionate in Europe and have always carried me in their hearts and have always supported me. I want you to Know that I gave 100% for this jersey and I didn't lie to you. With a lot of emotions, I wish you happiness and success. Big thanks Your Mìšo @slaviapraha @slaviafans1892 #sks #edenarena #prague 🔴⚪️

A post shared by ϻícɧaeℓ Ɲgaɖeu (@michael_ngadeu_official) on

 

Právě se děje

Další zprávy