reklama
 
 

Další zahraniční posila pro Spartu? Letenští údajně jednají s Giaccherinim z Neapole, píší v Itálii

17. 7. 2017 12:39
Posílí fotbalovou Spartu dvojnásobný italský mistr Emanuele Giaccherini? Dvaatřicetiletý ofenzivní fotbalista figuruje podle italských médii na seznamu posil kouče letenských Andrey Stramaccioniho.

Praha - Fotbalová Sparta údajně uvažuje o angažování záložníka Emanuela Giaccheriniho. Současný ofenzivní fotbalista Neapole získal s Juventusem dvakrát italský titul a může se také pochlubit 29 reprezentačními starty za squadru azzurru.

Italský web ilmionapoli přišel s informací, že by mohl dvaatřicetiletý fotbalista restartovat svou uvadající kariéru v pražské Spartě. Kouč letenských Andrea Stramaccioni má podle uvedeného zdroje Giaccheriniho na seznamu vyhlédnutých posil. 

Rodák z Bibbieny začínal s fotbalem v Ceseně, prošel Juventusem, Bolognou a zkusil si i zahraniční angažmá v Sunderlandu. V roce 2012 získal s Itálií stříbro na mistrovství Evropy 2012 a naposledy nosil reprezentační dres na loňském Euru, kde patřil do základní sestavy.

Giaccherini nejčastěji nastupuje na pravém křídle, ale může hrát i ve středu zálohy. Pouze 167 centimetrový fotbalista má v Neapoli platnou smlouvu do 30.6. 2019.

autor: David Janeczek | 17. 7. 2017 12:39

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama