Coufal údajně otočil a půjde do Edenu. Slavia přebila nabídku Sparty

Pětadvacetiletý fotbalový obránce Vladimír Coufal se podle informací deníku Sport stane hráčem Slavie.
Vladimír Coufal.
Vladimír Coufal. | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Fotbalista Vladimír Coufal se hráčem Sparty nestane. Podle informací deníku Sport má pětadvacetiletý obránce namířeno do konkurenční Slavie, od níž dostal lukrativnější nabídku. 

Sparta i Slavia měly o libereckého Coufala dlouhodobý zájem. Vše nasvědčovalo tomu, že si reprezentační bek plácne se Spartou, s níž již byl domluvený i na podmínkách smlouvy, avšak nakonec zamíří Coufal do Edenu. 

"Na Spartě berou jako hotovou věc, že Coufal nepřijde," řekl důvěrný zdroj portálu iSport.cz. Obránce, který loni v Liberci vstřelil dvě branky a na tři další asistoval, údajně dostal od Slavie vyšší nabídku. 

V podobné situaci byli Letenští již před rokem, kdy se svým rivalem přetahovali o Jakuba Jugase. Ten nakonec přijal nabídku Slavie. 

 

Právě se děje

před 11 minutami

Bauer končí se svým týmem, soustředí se na trénování polských lyžařů

Tým Lukáše Bauera po sedmi sezonách v seriálu dálkových běhů na lyžích Ski Classics končí. Medailista z olympijských her a mistrovství světa se rozhodl soustředit na trénování polské mužské reprezentace, kterou vede už dva roky.

"Došel jsem k názoru, že ta kombinace není pro tým prospěšná, byť jsem na začátku věřil, že se podaří skloubit obojí. Nebylo to ale optimální a než přežívat, tak jsem se rozhodl činnost týmu ukončit - i s ohledem na úspěšnou historii. Nezavírá se mi to lehce, ale než lpět na něčem, co sám brzdím, je lepší to pro tuhle chvíli ukončit. Jestli je to konec definitivní, nebo půjde jen o přerušení, ukáže budoucnost," uvedl Bauer v tiskové zprávě.

před 1 hodinou

Izrael uvedl, že v Pásmu Gazy zasáhl 130 cílů a zabil 15 Palestinců

Izraelská armáda uvedla, že v odpovědi na raketové útoky z Pásma Gazy na území židovského státu zasáhla v noci na úterý 130 cílů a zabila 15 radikálních Palestinců. Informovaly o tom agentury AFP a DPA. Pokračuje tak pondělní eskalace násilí mezi Izraelem a Palestinci, při níž zemřely nejméně dvě desítky lidí a stovky dalších byly zraněny.

V pondělí bylo při střetech mezi palestinskými demonstranty a izraelskou policií v Jeruzalémě a na Západním břehu Jordánu zraněno více než 700 Palestinců, z nichž 500 muselo být ošetřeno v nemocnici, uvedla agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy