Coufal údajně otočil a půjde do Edenu. Slavia přebila nabídku Sparty

Sport Lukáš Caha Sport, Lukáš Caha
4. 6. 2018 18:07
Pětadvacetiletý fotbalový obránce Vladimír Coufal se podle informací deníku Sport stane hráčem Slavie.
Vladimír Coufal.
Vladimír Coufal. | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Fotbalista Vladimír Coufal se hráčem Sparty nestane. Podle informací deníku Sport má pětadvacetiletý obránce namířeno do konkurenční Slavie, od níž dostal lukrativnější nabídku. 

Sparta i Slavia měly o libereckého Coufala dlouhodobý zájem. Vše nasvědčovalo tomu, že si reprezentační bek plácne se Spartou, s níž již byl domluvený i na podmínkách smlouvy, avšak nakonec zamíří Coufal do Edenu. 

"Na Spartě berou jako hotovou věc, že Coufal nepřijde," řekl důvěrný zdroj portálu iSport.cz. Obránce, který loni v Liberci vstřelil dvě branky a na tři další asistoval, údajně dostal od Slavie vyšší nabídku. 

V podobné situaci byli Letenští již před rokem, kdy se svým rivalem přetahovali o Jakuba Jugase. Ten nakonec přijal nabídku Slavie. 

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy