Stramaccioni jako milionový vtip, do služby se hlásí Bílek. Tak reagují sítě na konec kouče Sparty

František Typovský František Typovský
Aktualizováno 5. 3. 2018 14:00
Uplynulé kolo domácí HET ligy opět nabídlo spoustu zajímavých momentů, ale nejvíce vyčníval konec Andrey Stramaccioniho na lavičce Sparty. To samozřejmě nemohlo uniknout uživatelům na sociálních sítích.

Arrivederci

Když během pondělního dopoledne vypluly na povrch informace, že Sparta odvolala kouče Stramaccioniho, na Twitteru to samozřejmě vyvolalo své reakce. Většina uživatelů se s italským trenérem loučila tradičním pozdravem. 

 

Právě se děje

před 51 minutami

Při pádu z okna kladenské školy dnes zemřela dívka, okolnosti neštěstí vyšetřuje policie

Při pádu z okna kladenské školy v Moskevské ulici dnes ráno zemřela mladistvá dívka. Příčinu a okolnosti neštěstí vyšetřují policisté, řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Záchranné složky na místo vyjížděly po 7:00. "Vzhledem k citlivosti případu nebudeme sdělovat další podrobnosti ani věk dívky," uvedla mluvčí.

Na místě zasahovala i záchranná služba. Přes veškerou snahu záchranářů dívka svým zraněním na místě podlehla, uvedla mluvčí Petra Effenbergerová.

Zdroj: ČTK
před 56 minutami

Uvízlé kamiony zablokovaly silnici mezi Bílou a Ostravicí v Beskydech, tvoří se kolony

Dva kamiony uvízly dne ráno na zasněžené silnici 1/56, kterou v úseku mezi obcemi Bílá a Ostravice zablokovaly. ČTK to řekla mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská.

Situace podle ní vznikla nedisciplinovaností řidičů. "Vjeli na úsek komunikace, kde to není v tomto ročním období možné. Nerespektovali dopravní značení," řekla mluvčí.

Oba vozy v serpentinách u přehrady Šance uvízly. "Jeden se už podařilo odstranit. Na uvolnění druhého se pracuje. Policisté na místě řídí dopravu kyvadlově. Vznikají ale kolony," uvedl Štětínská.

Zdroj: ČTK
Další zprávy