Stramaccioni jako milionový vtip, do služby se hlásí Bílek. Tak reagují sítě na konec kouče Sparty

František Typovský František Typovský
Aktualizováno 5. 3. 2018 14:00
Uplynulé kolo domácí HET ligy opět nabídlo spoustu zajímavých momentů, ale nejvíce vyčníval konec Andrey Stramaccioniho na lavičce Sparty. To samozřejmě nemohlo uniknout uživatelům na sociálních sítích.

Arrivederci

Když během pondělního dopoledne vypluly na povrch informace, že Sparta odvolala kouče Stramaccioniho, na Twitteru to samozřejmě vyvolalo své reakce. Většina uživatelů se s italským trenérem loučila tradičním pozdravem. 

 

Právě se děje

před 7 minutami

Vládní strany na Slovensku chtějí snížit penze představitelům komunismu

Vládní strany na Slovensku chtějí snížit penze představitelům někdejšího komunistického režimu a pracovníkům některých jeho bezpečnostních složek. Návrh příslušného zákona ve čtvrtek v prvním čtení schválila slovenská sněmovna. Podle poslankyně nejsilnějšího vládního hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti a spoluautorky předlohy Anny Andrejuvové by zákon mohl postihnout kolem 7000 lidí.

Podle návrhu se zákon bude vztahovat kromě jiných na poslance parlamentu a členy vlády v komunistickém Československu, dále na příslušníky komunistické tajné policie StB, některé řídící pracovníky v oblasti bezpečnostních služeb či členy a zaměstnance ústředního výboru Komunistické strany Československa a Komunistické strany Slovenska, a to do pádu komunismu v roce 1989.

"Má napravit hlavní nespravedlnost, že ti, kteří byli pronásledování, často umírají v chudobě a jejich pronásledovatelé z doby totality mají specifické výsady," řekl k zákonu slovenský ministr životního prostředí Ján Budaj, který byl na podzim 1989 jedním z hlavních řečníků na protikomunistických mítincích v Bratislavě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy