Bonmoty o sexu, salvy smíchu na tiskovkách. Filosof, který se nebál facky, slaví 75

av av
6. 6. 2020 14:30
Na přelomu století a v první dekádě nového milénia byl Ladislav Škorpil jednou z nejvýraznějších osobností českého fotbalu. S Libercem došel do čtvrtfinále poháru UEFA a ve dvojici s Josefem Csaplárem dovedl Slovan k mistrovskému titulu. Odborník, který v sobotu oslaví 75. narozeniny, proslul svéráznou povahou, hláškami a bonmoty, byl nazýván fotbalovým filosofem. Projděte si některé z nich.
Ladislav Škorpil, český fotbalový trenér
Ladislav Škorpil, český fotbalový trenér | Foto: ČTK

"Jděte do toho naplno. Já, když koučuju, koučuju naplno. Když souložím, souložím naplno."

Takhle jednou Ladislav Škorpil motivoval své liberecké svěřence, jak vyšlo na povrch z jejich výpovědí. K sexu ostatně odkazovala celá řada jeho legendárních hlášek.

 

Právě se děje

před 53 minutami

Na americké vojenské lodi vypukl požár, 18 námořníků v nemocnici

Na jedné z lodí amerického vojenského námořnictva zakotvených na základně v kalifornském San Diegu vypukl dnes prudký požár. Všichni členové posádky, kteří se nacházeli na palubě, byli evakuováni. Téměř dvě desítky námořníků se nacházejí v nemocnici, ale jejich životy nejsou v ohrožení. Informovala o tom média s odvoláním na sdělení námořnictva.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Osobní vlak u Černošic nedaleko Prahy se odpoledne dostal na stejnou kolej jako rychlík z Klatov. Nikdo není zraněný

Osobní vlak u Černošic nedaleko Prahy se odpoledne dostal na stejnou kolej jako rychlík z Klatov, který jel za ním. Strojvedoucí rychlíku ale stačil zareagovat a vlak zastavil. Událost se obešla bez zranění, nevznikla ani žádná hmotná škoda.

Zdroj: ČTK
Další zprávy