Bohemians porazili Varnsdorf a v Tipsport lize podruhé vyhráli

16. 1. 2018 17:10
Fotbalisté Bohemians 1905 porazili Varnsdorf 3:1 a na přípravném turnaji Tipsport liga vyhráli i druhé utkání. Pražané navázali na úvodní vítězství 2:0 nad jiným druholigovým soupeřem Táborskem a mají na dosah postup z vyšehradské skupiny A. Olomouc doma deklasovala druholigový Hradec Králové 7:3. Skóroval i útočník Jakub Řezníček, který po lednovém příchodu na hostování z Plzně dal ve dvou přípravných duelech tři góly. Mladá Boleslav si poradila s pražským Vltavínem a třetiligového soupeře na svém hřišti zdolala 3:1.
Ilustrční foto.
Ilustrční foto. | Foto: Milan Kammermayer

Fotbalová Tipsport liga:

Skupina A (Vyšehrad):

FK Varnsdorf - Bohemians Praha 1905 1:3 (0:1)

Branky: 54. Barac - 33. Hašek ml., 63. Mašek z pen., 73. Dias.

Bohemians - I. poločas: Fryšták - Dostál, Krch, Buchta, Kocič - Hůlka, Hašek ml. - Reiter, Nečas, Luts - Tetteh. II. poločas: Kouba - Bartek, Krch, Buchta, Kocič (58. Urdinov) - Jindřišek, Vaníček - Reiter (60. Dias), Mašek, Luts (78. Vrána) - Kabajev. Trenér: Hašek st.

Olympia Praha - MAS Táborsko 1:2 (0:1)

1. Bohemians 1905 2 2 0 0 5:1 6
2. Varnsdorf 2 1 0 1 3:3 3
3. Táborsko 2 1 0 1 2:3 3
4. Olympia 2 0 0 2 1:4 0

Přípravné fotbalové utkání:

FK Mladá Boleslav - Loko Vltavín 3:1 (1:0)

Branky: 46. a 48. Komličenko, 3. Chramosta - 84. Tichý.

M. Boleslav - I. poločas: Vejmola - Souček, Křapka, Král, Fabián - Jánoš - Přikryl, Matějovský, Mareš, Chramosta - Šašinka. II. poločas: Šeda - Křapka, Klíma, Král, Souček - Valenta - Přikryl (66. Pauschek), Hubínek, Ladra, Klobása - Komličenko. Trenér: Uhrin ml.