Výjezd baníkovců obrazem: V Brně došlo k potyčce na stadionu. Napadli naše fanoušky, viděl Baroš

Fanoušky Baníku Ostrava hlídaly stovky policistů.
Ostravský Baník podporovala v Brně téměř tisícovka fanoušků.
Během poločasové přestávce došlo ke střetu mezi příznivci obou klubů. Podle očitých svědků ale roztržku vyprovokovali brněnští fanoušci, kteří přiběhli k sektoru hostí.
"Zapalovaly se šály. Seděli jsme poblíž kotle Baníku a museli jsme utíkat, protože policisté naběhli mezi výtržníky a problém rychle ukončili. Konflikt ale vyprovokovali domácí," řekl reportér Aktuálně.cz, který se byl na zápas podívat během svého volna.
"Policisté ze speciální pořádkové jednotky zajistili tři lidi a situaci uklidnili," uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková. Jeden fanoušek Ostravy skončil na záchytce. ...
Foto: ČTK
Sport ČTK Sport, ČTK, Petr Doubek
28. 7. 2017 20:54
Téměř tisícovka fanoušků Baníku Ostrava podporovala svůj klub během prvního kola nové fotbalové sezony v Brně. Podívejte se na fotky z výjezdu ostravských příznivců a také na obrázky přímo ze stadionu ,kde museli zasahovat těžkooděnci.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Tunisko zmařilo připravovaný teroristický útok na turistické lokality

Tuniská policie oznámila, že zmařila teroristický útok na turistické lokality v této severoafrické zemi. Uvedlo to tuniské ministerstvo vnitra. Útok podle něj plánovala žena, která přicestovala ze Sýrie, kde obdržela výcvik od teroristických skupin. Nyní je ve vězení, uvedly agentury.

Žena, která měla v úmyslu útočit s použitím výbušného pásu, se podle ministerstva vnitra vrátila ze Sýrie do Tuniska přes Turecko 10. ledna. Akci podle ministerstva plánovala v Sýrii, kde strávila rok a získala výcvik od teroristů.

Tuniské úřady v posledních letech zmařily většinu plánovaných atentátů a na útoky reagovaly efektivněji, píše agentura Reuters s odkazem na západní diplomaty. V listopadu policie v hlavním městě Tunisu postřelila extremistu, který na strážníky zaútočil s nožem a sekáčkem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy