Alvirova ligová premiéra se odkládá. Noha zimní slávistické posily se ocitla v sádře

Luděk Mádl Luděk Mádl
8. 3. 2017 13:30
Slávista Marko Alvir si přivodil zranění kotníku, fotbalistovi dali lékaři nohu do sádry, takže přinejmenším několik týdnů nebude trenéru Šilhavému k dispozici
Marko Alvir přišel v zimě do Slavie ze slovinského Domžale
Marko Alvir přišel v zimě do Slavie ze slovinského Domžale | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Jedna ze zimních slávistických posil se přinejmenším na několik týdnů ocitla takříkajíc "mimo provoz".

Střední záložník Marko Alvir si přivodil těžký výron kotníku a lékaři se rozhodli dát mu nohu do sádry.

V zimní přípravě se 22letý Chorvat, který přišel ze slovinského Domžale, jevil poměrně slibně, v jarních ligových bojích ale ještě do hry nezasáhl. A zranění teď jeho premiéru v epojistení.cz lize znovu odložilo.

Jasmin Ščuk léčil podobné zranění takřka půl roku, ve Slavii věří, že by se bolístka Marka Alvira, fotbalisty, který prošel i akademií Atlétika Madrid, snad mohla umoudřit i o něco dřív.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy