Alvirova ligová premiéra se odkládá. Noha zimní slávistické posily se ocitla v sádře

Luděk Mádl Luděk Mádl
8. 3. 2017 13:30
Slávista Marko Alvir si přivodil zranění kotníku, fotbalistovi dali lékaři nohu do sádry, takže přinejmenším několik týdnů nebude trenéru Šilhavému k dispozici
Marko Alvir přišel v zimě do Slavie ze slovinského Domžale
Marko Alvir přišel v zimě do Slavie ze slovinského Domžale | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Jedna ze zimních slávistických posil se přinejmenším na několik týdnů ocitla takříkajíc "mimo provoz".

Střední záložník Marko Alvir si přivodil těžký výron kotníku a lékaři se rozhodli dát mu nohu do sádry.

V zimní přípravě se 22letý Chorvat, který přišel ze slovinského Domžale, jevil poměrně slibně, v jarních ligových bojích ale ještě do hry nezasáhl. A zranění teď jeho premiéru v epojistení.cz lize znovu odložilo.

Jasmin Ščuk léčil podobné zranění takřka půl roku, ve Slavii věří, že by se bolístka Marka Alvira, fotbalisty, který prošel i akademií Atlétika Madrid, snad mohla umoudřit i o něco dřív.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy