Slávisté si připomněli čínské město v karanténě, pak zdolali Opavu

Slávisté si připomněli čínské město v karanténě, pak zdolali Opavu
Na hřišti pak dali zapomenout na porážku 0:1 na půdě Bohemians 1905 z úvodního jarního zápasu.
Opavu sešívaní zdolali 2:0.
Pražanům zajistili výhru svými góly útočníci Petar Musa...
... a střídající Stanislav Tecl.
Foto: Milan Kammermayer
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 22. kola první ligy, v němž fotbalisté Slavie porazili Opavu 2:0.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 32 minutami

Provoz na dálnici D1 přerušila na 169. kilometru nehoda kamionu, tvoří se dlouhé kolony

Provoz na 169. kilometru dálnice D1 u Domašova na Brněnsku je kvůli nehodě kamionu z pondělního večera stále přerušený. Kamiony ve směru na Brno stojí od 161. kilometru. Průjezdný není ani směr na Prahu, kde byla po ránu kolona zhruba 12 kilometrů dlouhá. Policisté provoz odklání mezi exity 168 a 178. Na objízdných trasách, které vedou po silnici II/602, se nyní v ranní špičce tvoří kolony a řidiči se musí připravit na zdržení, řekl policejní mluvčí Pavel Šváb. Policie rovněž kolem 8:00 na svém twitteru uvedla, že se uklízí vysypaný náklad a následně bude nutné opravit poničené dopravní značení a betonová dělící svodidla.

Bulharský kamion se převrátil v pondělí okolo 19:15 v zúženém úseku. Zcela tak zablokoval oba směry D1. Při nehodě nikdo neutrpěl vážnější zranění, řekl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

V kamionu byly krabice s pivem, které bylo potřeba přeložit do jiného vozu. "V průběhu noci se podařilo vyprostit havarovaný kamion. Nyní probíhá úklid vozovky. Objízdná trasa je přetížená, v ranní špičce je na ní velké riziko tvorby kolon," sdělila policie dnes ráno na twitteru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy