10 zimních přestupů: Pelta se těší na balík peněz, Tvrdík už přivítal dvě posily

Zimní přestupové okno se ještě ani nepootevřelo a Slavia, Plzeň i Sparta už vítají nové tváře. Pokud Pavel Vrba stáhne některé hráče nakoupené v létě z hostování, může ve Štruncových sadech uvítat až tři posily. Hotový poklad má na soupisce Jablonec. Kam zamíří Michal Trávník ale zatím není jasné. Prohlédněte si galerii 10 chystaných či potvrzených přestupů.
Jean-David Beauguel
Jean-David Beauguel | Foto: ČTK

Jean-David Beauguel

Absenci dlouhodobě zraněného Michaela Krmenčíka vyřešila Plzeň velmi rychle angažováním útočníka Jeana-Davida Beauguela ze Zlína. Urostlý a zároveň atleticky zdatný Francouz oslnil českou ligu už při svém příchodu do Česka před čtyřmi lety. Potom ho brzdila zranění, na podzim ale v dresu Fastavu vstřelil devět gólů a je třetím nejlepším střelcem soutěže.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Floyd zemřel loni v květnu poté, co mu běloch Chauvin devět a půl minuty klečel na krku, i když si Floyd stěžoval, že nemůže dýchat. Případ vyvolal celosvětové protesty proti rasismu, násilí a debatu o rasismu a postupech policie v USA.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy