Záložník Černý nastoupil v Nizozemském poháru za Ajax, dal gól a vážně si poranil koleno

ČTK ČTK
26. 10. 2017 6:31
Český záložník Václav Černý z Ajaxu nedohrál středeční utkání Nizozemského poháru s třetiligovým De Dijkem, ve kterém přispěl jedním gólem k výhře 4:1 a postupu do osmifinále. Dvacetiletý fotbalista si podle twitterového účtu amsterdamského celku vážně poranil koleno.
Václav Černý
Václav Černý | Foto: Milan Kammermayer

Amsterdam - Václav Černý nastoupil v základní sestavě a gólem ve 46. minutě poslal po hattricku De Jonga z první půle hosty do vedení 4:0.

Gól Václava Černého:

Po hodině hry se ale při souboji zranil a musel být odnesen na nosítkách. Ajax poté informoval, že šlo o vážné zranění kolena s tím, že reprezentanta do 21 let čekají další vyšetření.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Slovenští poslanci drželi minutu ticha za Jaroslava Kuberu

Slovenští poslanci v úterý minutou ticha uctili památku šéfa českého Senátu Jaroslava Kubery, který zemřel v pondělí ve věku 72 let. Učinili tak na úvod své schůze slovenské sněmovny a z podnětu jejího předsedy Andreje Danka.

"S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu o úmrtí významného českého státníka, přítele Slovenska, politika, předsedy českého Senátu, pana Jaroslava Kubery. Prosím, abychom minutou ticha uctili významného člověka, který neskutečně miloval Slovenskou republiku," řekl Danko.

Zdroj: ČTK
Další zprávy