Čech, Baroš a další. Komu Euro se lvíčaty nakoplo kariéru?

Podívejte se, kterým českým fotbalistům pomohla v kariéře účast na Euru do 21 let.
A pak se to rozjelo. V létě plzeňský rodák přestoupil do Rennes, kde strávil dva roky jako jednička a už mu nic nebránilo v tom, aby ho ulovil velkoklub, jakým byla a je Chelsea.
Milan Baroš - Další člen vítězné party před třinácti lety. Byl ale i u stříbra o dva roky dříve. Však také během té doby nakukoval do reprezentačního áčka, kde dával první góly. Výrazným mezníkem pro něho byl ale přeci jen rok 2002.
Tehdy totiž poprvé oblékl dres Liverpoolu, který pro něho v kariéře hodně znamenal. Vyhrál tu ligový pohár i Ligu mistrů. Strávil tu tři roky než odešel do Aston Villy a poté do Lyonu.
Marek Jankulovski - Na slovenském šampionátu v roce 2000 mohl slavit stříbro. Blýskl se tu jako obránce i gólem Nizozemsku v základní skupině, kterou lvíčata vyhrála. Finále ovšem zvládla lépe Itálie a v její sestavě Andrea Pirlo, který dal dva góly.