Bývalí hráči Slavie Kaufman a Naumov podepsali v Trnavě

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
24. 2. 2012 13:45
Oba hráči podepsali nespecifikovanou smlouvu
Josef Kaufman
Josef Kaufman | Foto: ČTK

Trnava - Někdejší fotbalisté Slavie Josef Kaufmann a Riste Naumov budou na jaře působit ve v Trnavě, kterou vede český kouč Pavel Hoftych.

Jak český obránce, tak makedonský útočník podle klubového webu uspěli ve třetím týmu tabulky slovenské ligy na testech a podepsali časově nespecifikované smlouvy.

Oba hráče navíc spojuje fakt, že jejich působení ve Slavii hodně ovlivnila dlouhodobá zranění. Sedmadvacetiletý Kaufman byl dvakrát na operaci kolenních vazů, o čtyři roky starší Naumov nehrál téměř rok kvůli zlomenině nohy.

Čtěte také:
Bican v Síni slávy českého fotbalu kvůli synovi nebude

Kaufman se tak stane už pátým českým hráčem v týmu, který dělí jen jeden bod od vedoucí Žiliny. V Trnavě působí brankář Martin Raška, obránci Jiří Koubský s Patrikem Grossem a útočník Martin Vyskočil.

 

Právě se děje

před 33 minutami

Chci, aby bylo Česko lídrem v inovacích, řekl Babiš v New Yorku

Česká republika chce být zemí budoucnosti a stát se tím, kdo v inovacích udává tón. V New Yorku to na fóru Concordia Summit, které se koná jako doprovodná akce k Valnému shromáždění OSN, prohlásil český premiér Andrej Babiš. "Jako jedna z nejvíce industrializovaných zemí v Evropě se musíme soustředit na inovace, abychom zajistili naši konkurenceschopnost," řekl Babiš. Zmínil, že národní strategie je založena na devíti tematických pilířích od podpory prostředí, které umožní vznik nových podniků, přes podporu vzdělání a výzkumu po digitalizaci a technologický rozvoj.

Zdroj: ČTK
Další zprávy