Bunjaku bojuje o angažmá ve Slavii, dal gól v přípravě

7. 9. 2013 17:58
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: CPA

Berlín - Fotbalisté Slavie remizovali v přípravném utkání s druhým týmem druhé bundesligy Unionem Berlín 1:1.

Pražané prohrávali od poslední minuty úvodního poločasu po brance Simona Teroddeho, ve 48. minutě ale vyrovnal anglický záložník Alban Bunjaku, který je klubu na zkoušce.

Odchovanec Arsenalu, jenž v minulé sezoně působil v rezervním týmu Sevilly, se prosadil po pouhých třech minutách na hřišti. Do utkání nastoupil až po přestávce, stejně jako nigerijský stoper Sergio Uyi, který je ve Slavii rovněž na testech.

Přípravné fotbalové utkání v Berlíně:

Union Berlín (II.) - Slavia Praha 1:1 (1:0)
Branky: 44. Terodde - 48. Bunjaku.
Sestava Slavie: 1. poločas: Rakovan - Nitrianský, Dobrotka, Bortel, Čonka - Petrák - Koreš, Kisel, Hurka - Fenin, Škutka. 2. poločas: Hrubeš - Nitrianský, Uyi, Dobrotka, Dostál - Petrák (78. Vondráček), Gecov - Mičola, Bunjaku, Juhar - Škoda. Trenér: M. Petrouš.