Bundesligová divočina: čtyři penalty. Sudí má nejrychlejší "hattrick" v historii

14. 11. 2022 11:05
Podívejte se na sestřih z utkání německé fotbalové ligy Freiburg - Union Berlín, v němž rozhodčí Deniz Aytekin nařídil hned čtyři pokutové kopy. Už v prvním poločase odpískal tři, což byl nejrychlejší penaltový "hattrick" v historii soutěže. Domácí nakonec vyhráli 4:1.
Sestřih utkání Freiburg - Union | Video: Asociated Press

Union Berlín prožil hororový první poločas a Aytekin na nic dlouho nečekal. První pokutový kop sice konzultoval s videem, ale už ve 4. minutě šel Freiburg po střele z puntíku do vedení po Grifově trefě.

Stejný hráč se prosadil o dvě minuty později. V 10. minutě naopak neproměnil pokutový kop hostující Knoche.

V 19. minutě hostující Leite v pokutovém území stáhl Doana, který běžel sám na branku, což pro něj znamenalo červenou kartu a další pokutový kop pro Freiburg. Ten znovu proměnil Grifo a po 20 minutách hry završil hattrick.

Snový poločas klubu z Černého lesa vyšperkoval čtvrtým gólem v nastavení Gregoritsch.

Ve druhém poločase se hosté dočkali alespoň čestného úspěchu . Po držení Keitela sudí Aytekin odpískal už čtvrtý pokutový kop v utkání a Michel se na rozdíl od spoluhráče Knocheho nemýlil.

Union potřetí za sebou nevyhrál a je pátý.

Freiburg se oklepal z porážky 1:3 v Lipsku a je druhý se ztrátou čtyř bodů na Bayern Mnichov.