Brazílie v přípravě na MS potupila Panamu, vyhrála 4:0

3. 6. 2014 23:12
Fotbalisté Brazílie porazili ve svém úvodním přípravném zápasu před domácím mistrovství světa v Goianii 4:0 Panamu.
Na kanonádě Brazílie proti Panamě se podílel také Dani Alves.
Na kanonádě Brazílie proti Panamě se podílel také Dani Alves. | Foto: Reuters

Goiania - Fotbalisté Brazílie porazili ve svém úvodním přípravném zápasu před domácím mistrovství světa v městě Goiania 4:0 Panamu.

Branky pořadatele blížícího se šampionátu vstřelili před přestávkou Neymar a Dani Alves a v druhé půli Hulk a střídající Willian.

Brazilce, kteří budou v domácím prostředí chtít zaútočit na šestý titul mistrů světa, ještě čeká páteční generálka proti Srbsku. Do turnaje svěřenci trenéra Luize Felipe Scolariho vstoupí ve čtvrtek 12. června v Sao Paulu utkáním proti Chorvatsku.

Svou generálku před odletem do Brazílie už mají za sebou Švýcaři, kteří díky gólům Stephana Lichtsteinera a Xherdana Shaqiriho v závěru porazili v Bernu 2:0 Peru.