Brankář Fabiański opouští Arsenal, bude chytat za Swansea

ČTK Sport ČTK, Sport
29. 5. 2014 11:12
Polský brankář Lukasz Fabiański po vypršení smlouvy v Arsenalu zamíří do jiného týmu anglické ligy Swansea.
Lukasz Fabianski se s Arsenal rozloučil triumfem v FA Cupu.
Lukasz Fabianski se s Arsenal rozloučil triumfem v FA Cupu. | Foto: Reuters

Londýn - Polský brankář Lukasz Fabiański po vypršení smlouvy v Arsenalu zamíří do jiného týmu anglické ligy Swansea. Devětadvacetiletý fotbalista podepíše s velšským klubem čtyřletý kontrakt.

Fabiański působil v Arsenalu od roku 2007, ale nedokázal se trvaleji prosadit na pozici jedničky a za londýnské mužstvo odchytal jen 78 soutěžních utkání. V posledních sezonách byl náhradníkem krajana Wojciecha Szczesného, kterého úspěšně zastoupil například v květnovém vítězném finále Anglického poháru s Hullem.

Jednadvacetinásobný polský reprezentant by v brance Swansea mohl nahradit Michela Vorma, který je spojován s možným letním odchodem do Liverpoolu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Platit kartou bude možné ve všech vlacích ČD s průvodčím, píše deník

S novým jízdním řádem od 15. prosince budou mít cestující možnost platit kartou ve všech vlacích Českých drah, kde je průvodčí. Dopravce své zaměstnance vybaví více než 1600 mobilními terminály, zároveň totiž ubudou desítky stanic, kde je možné si jízdenku koupit. Napsaly to dnešní Lidové noviny. V pendolinech je platba kartou možná od srpna 2017, služba se postupně rozšiřovala do dalších vlaků. Dráhy na ní spolupracují s ČSOB.

Zdroj: ČTK
Další zprávy