reklama
 
 

Bony možná přišel o zájemce. Liverpool podepsal Rémyho

20. 7. 2014 11:00
Někdejší útočník Sparty Bony Wilfried možná přišel o angažmá v Liverpoolu. Anglický velkoklub totiž podepsal Francouze Rémyho.

Liverpool - Anglická média to považovala za hotovou věc. Nyní je všechno jinak. Reprezentant Pobřeží slonoviny a někdejší fotbalový útočník Sparty Bony Wilfried možná přišel o možnost přestoupit do Liverpoolu.

Anglický klub totiž podle televize Sky Sports v sobotu podepsal francouzského forvarda Loica Rémyho. Podle dostupných informací přichází na Anfield Road z QPR za 9 milionů liber.

To je možná také důvod, proč se zatím nedostalo na Wilfrieda. Hráčův agent Dalibor Lacina si totiž prý afrického kanonýra cení až na 19 milionů liber.

"V Liverpoolu si asi řekli, proč bychom měli platit za Bonyho 19 milionů liber, když Rémy je k mání za devět?" píše redaktor Daily Mirror Darren Lewis.

Wilfried měl přitom v dresu Swansea za loňskou sezonu v Premier Legue lepší statistiky než Rémy. Dal celkem 17 gólů, tedy o tři víc než Francouz na hostování v Newcastlu. Navíc se Bony prosadil i v reprezentaci na mistrovství světa v Brazílii. Je ale možné, že i přes příchod Rémyho se do Liverpoolu skutečně podívá.

Na Anfield Road totiž budou potřebovat nahradit Luise Suáreze a to nebude jednoduché. "Žádný hráč ho nemůže nahradit, ale klub potřebuje nahradit jeho góly, třeba i více hráči," naznačuje Lewis.

autor: Sport | 20. 7. 2014 11:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama