Blamáž. AS Řím v poháru ztroskotal na druholigovém soupeři

16. 12. 2015 17:57
Fotbalisté AS Řím nedali v domácím poháru protivníkovi z druhé nejvyšší ligy ani gól a prohráli po penaltách. Překvapivě tak končí v osmifinále.
Ashley Cole z AS Řím
Ashley Cole z AS Řím | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté AS Řím nečekaně vypadli už v osmifinále z Italského poháru. Ligový vicemistr a čerstvý osmifinalista Ligy mistrů prohrál domácí zápas s druholigovou Spezií, byť až po penaltách.

V normální hrací době ani v prodloužení gól nepadl, favorit se navíc po neúspěších Pjaniče a Džeka dočkal první trefy až ve třetí sérii rozstřelu. Fotbalisté aktuálně až jedenáctého týmu Serie B naopak byli stoprocentní, domácí tým se tak rozloučil s vidinou desátého zisku trofeje ještě o kolo dřív než v minulém ročníku.

Spezia Calcio si zahraje čtvrtfinále proti třetiligové Alessandrii, která už v úterý porazila jiného účastníka elitní Serie A FC Janov 2:1 po prodloužení.